App Store Google Play

У Дніпрі на просепкті Свободи все літо не вивозили сміття. Міськрада "в курсі"

04.09.2018 19:00
У Дніпрі на просепкті Свободи все літо не вивозили сміття. Міськрада "в курсі"

На проспекті Свободи протягом трьох місяців не вивозять сміття. Про це сьогодні, 4 вересня, заявили місцеві мешканці під час публічних громадських слухань "Екологічна ситуація в Новокодацькому районі", передає Дніпроград з місця подій.

Попри систематичне забруднення атмосферного повітря, критичну ситуацію з сміттєвим полігоном Правобережний, містяни заявляють, що проспект Свободи перетворюється на стихійне сміттєзвалище.

"Конкретно наведу приклад. На проспекті Свободи 99 три місяці не вивозять сміття. Три місяці тому були встановлені нові контейнери, але жодного разу, ніхто не приїхав забрати відходи. Три місяці літа - спека та жара. Ви уявляєте, які там процеси відбуваються? Ви уявляєте той запах? Ті мікроби потрапляють у грунт і воду. Але всім байдуже", - розповіла мешканка проспекту Раіса Косолапова.

Вона також додала, що до міської влади неодноразово зверталися з вимогою прибрати сміття. Але станом на сьогодні цього досі не відбулося.

"Ми дзвонили і на гарячу лінію Філатова, і у відповідні комунальні підприємства, і в Департамент екології. Сміття як лежало, так і лежить", - розповіла Косолапова.

На слуханнях була присутня заступниця начальника управління охорони навколишнього середовища департаменту Дніпровської міської ради Ольга Білашенко. Вона повідомила, що вже чула про вищезазначену проблему та пообіцяла звернути на неї увагу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...