App Store Google Play

У Дніпрі на просепкті Свободи все літо не вивозили сміття. Міськрада "в курсі"

04.09.2018 19:00
У Дніпрі на просепкті Свободи все літо не вивозили сміття. Міськрада "в курсі"

На проспекті Свободи протягом трьох місяців не вивозять сміття. Про це сьогодні, 4 вересня, заявили місцеві мешканці під час публічних громадських слухань "Екологічна ситуація в Новокодацькому районі", передає Дніпроград з місця подій.

Попри систематичне забруднення атмосферного повітря, критичну ситуацію з сміттєвим полігоном Правобережний, містяни заявляють, що проспект Свободи перетворюється на стихійне сміттєзвалище.

"Конкретно наведу приклад. На проспекті Свободи 99 три місяці не вивозять сміття. Три місяці тому були встановлені нові контейнери, але жодного разу, ніхто не приїхав забрати відходи. Три місяці літа - спека та жара. Ви уявляєте, які там процеси відбуваються? Ви уявляєте той запах? Ті мікроби потрапляють у грунт і воду. Але всім байдуже", - розповіла мешканка проспекту Раіса Косолапова.

Вона також додала, що до міської влади неодноразово зверталися з вимогою прибрати сміття. Але станом на сьогодні цього досі не відбулося.

"Ми дзвонили і на гарячу лінію Філатова, і у відповідні комунальні підприємства, і в Департамент екології. Сміття як лежало, так і лежить", - розповіла Косолапова.

На слуханнях була присутня заступниця начальника управління охорони навколишнього середовища департаменту Дніпровської міської ради Ольга Білашенко. Вона повідомила, що вже чула про вищезазначену проблему та пообіцяла звернути на неї увагу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...