App Store Google Play

В Новомосковському районі вже оновили шість із семи запланованих на цей рік доріг

03.09.2018 21:00
В Новомосковському районі вже оновили шість із семи запланованих на цей рік доріг

Цьогоріч якісний асфальт з п’ятирічною гарантією вже уклали на шести дорогах Новомосковського району. З них три – в курортній Орлівщині. Тепер там нове покриття та розмітка. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

«Капітальний ремонт комунальних доріг на Дніпропетровщині – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. За три з половиною роки оновили понад 500 вулиць всередині сіл, селищ та міст області. Особлива увага – автошляхам, котрі не ремонтувались десятиріччями», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.   

В Новомосковському районі цьогоріч оновлять сім доріг. Шість з них – вже готові. Зокрема, якісний асфальт уклали на трьох вулицях села Орлівщина. Тепер там нове покриття й розмітка. Все – коштом обласного бюджету.

«Орлівщина – це село-курорт. Тут багато таборів і турбаз. На вихідних сюди приїжджають дачники. Тому капремонт доріг вкрай важливий для розвитку території. Ми вдячні губернатору за підтримку», – сказав в. о. старости Орлівщинської сільської ради Віктор Гаценко.  

З новим асфальтом – вулиця Соборна. Це одна з центральних доріг Орлівщини, вона пролягає через все село.

«Звісно, приємно такими дорогами їздити. Ніби в посольство якесь ведуть! Село наше зараз просто розцвітає!», – поділилась водій Наталія Семиліт.   

Капремонт – і на вулиці Кушіля. Вона веде до місцевої школи.

«Нам дуже приємно, що поруч зі школою зробили таку гарну дорогу. Раніше вона була розбитою, а зараз – якісна і дуже гарна», – сказав заступник директора Орлівщинського НВК Олег Резніченко.

Нове покриття уклали й на Пушкіна. Такий капремонт – вперше в історії.

Загалом на Дніпропетровщині цьогоріч капітально ремонтують близько 130 доріг. Більшу частину з них – вже оновили.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...