App Store Google Play

У Дніпрі пройшли змагання з Дог-Пуллеру

03.09.2018 09:40
У Дніпрі пройшли змагання з Дог-Пуллеру

Вчора, 2 вересня, у Дніпрі пройшли змагання з дуже «молодого» виду спорту під назвою Дог-Пуллер. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.

На невеликому стадіоні рано вранці почали збиратися учасники та їх господарі, адже реєстрація на змагання відкривалася о 8:15. Через годину стартувала перша дисципліна - Дог-Пуллер Біг, в якій на полі розміром в декілька десятків метрів юні спортсмени повинні були спіймати кільце в русі. Судили змагання троє суддів, які після кожного виступу схвально аплодували учасникам незалежно від їх результату.

Наступною дисципліною була Дог-Пуллер Стрибки. У цьому виді змагань у людини в руках два кільця, і собака по черзі в стрибку чіпляється за одне, а потім за інше. Вищий бал можна отримати, якщо у вусатого друга всі чотири лапи відірвалися від землі.

В кінці виступили учасники в такому виді спорту, як Пітч &Гоу: це змагання, в яких господар і собака виступають разом, однією командою. Мета гри полягає в тому, щоб за зазначений час набрати якомога більше балів, закидаючи предмет в зони поля, які оцінюються найбільшою кількістю балів.

Серед присутніх виділялася пара, яка бере участь у всіх трьох дисциплінах, - це Тетяна і Трюфелька. Чудова шоколадна кокетка з цікавими очима породи лаготто-романьоло спритно справлялася з усіма завданнями на полі. Тетяна каже, що собака любить пуллер, проте спочатку довелося привчати її до нового виду спорту.

«Ми займаємося Дог-Пуллер Бігом і Стрибками, а також кінологічним фрістайлом і Пітч & Гоу. Робимо це, тому що для собаки це і розвага, і фізичний розвиток. Плюс Трюфелька соціалізується і психологічно дисциплінується, вчиться концентруватися. Це дуже важливо. Та й до того ж, для собаці таке заняття саме по собі приємне. Трюфелька відмінно ставитися до пуллер, ми досить часто виступаємо», - ділиться Тетяна.

Поруч, на іншому полі, проходила не менш захоплююча, але більш розважальна подія. Там влаштували ціле Дог Шоу, в якому могли взяти участь усі бажаючі. Завдання були дуже прості: пройти смугу перешкод і зловити фрісбі. А в кінці учасники отримували подарунок від великої фірми зоотоварів, а також паспорт «Собака на 100%».
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...