App Store Google Play

Регіональний "координатор" вірусу РЕТYА на Дніпропетровщині отримав один рік тюрми

03.09.2018 12:00
Регіональний "координатор" вірусу РЕТYА на Дніпропетровщині отримав один рік тюрми

Нікопольський міськрайонний суд виніс вирок чоловіку, який займався розповсюдженням вірусу РЕТYА на території Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу суду.

На судовому засіданні обвинувачений визнав себе винним повністю. Вироком суду була затверджена угода про визнання винуватості, укладена між прокурором та обвинуваченим.

Таким чином, чоловіка визнано винуватим у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.361-1 КК України і призначено покарання у вигляді одного року позбавлення волі.

Окрім цього, на підставі ст.75 КК України громадянина було звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, з іспитовим строком один рік. Протягом цього часу він не має права покидати країну, а також забов'язаний постійно відмічатися в поліції.

Нагадаємо, оперативники встановили, що мешканець міста Нікополь за допомогою розміщення в мережі інтернет безкоштовних відеороликів поширював серед користувачів шкідливе програмне забезпечення.

Вже встановлено його причетність до інфікування близько 400 комп’ютерів та установлено перелік компаній, що використовували послуги даної особи для ,,псевдоінфікування” вірусом, приховування злочинної діяльності та ухилення від сплати штрафних санкцій державі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...