App Store Google Play

На 100-річчя ДНУ змін в навчальному процесі не буде, а програма заходів ще не сформована

03.09.2018 08:30
На 100-річчя ДНУ змін в навчальному процесі не буде, а програма заходів ще не сформована

Ректор Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Микола Поляков зазначив, що до 100-річчя закладу змін в навчальному процесі не заплановано, а програма святкових заходів ще не сформована. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на видання “Люди і Події”.

"В освітньому процесі в зв'язку з ювілеєм особливих змін не буде. Але все ж деякі символічні моменти напередодні ювілею вже є. Наприклад, з Павлоградського полігону запущено ракетоносій. Ще один об'єкт буде запущений 12 вересня. Над цими проектами працюють наші студенти. Андрій Говоров, наш студент, в серпні став чемпіоном Європи з плавання. Це і є показники того, що університет готовий до зустрічі 100-річного ювілею. Програма заходів поки уточнюється", - сказав Поляков.

У свою чергу, на питання щодо того, чи не втомився ректор бути на посаді протягом останніх 20 років, то Микола Поляков зазначив наступне:

"Втома, звичайно, є. Але потрібно підготувати зміну, щоб передати університет в надійні руки. Відверто скажу, я підшукую цю зміну. Я хочу, щоб робота, виконана за 20 років, була продовжена", - сказав ректор.

Таким чином, на даний момент незрозуміло як один з найстаріших ВНЗ міста відзначить свій ювілей і яке майбутнє чекає на університет.

Варто зазначити, що за даними ресурсу Освіта.ua протягом останніх трьох років ДНУ імені Олеся Гончара втратив чотири позиції у загальнонаціональному рейтингу ВНЗ й наразі займає 14 позицію. У той же час, інший університет Дніпра НТУ "Дніпровська політехніка" посідає 8 сходинку у цьому рейтингу.

Нагадаємо, що цьогоріч у ДНУ проходили вибори ректора лише з одним кандидатом.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...