App Store Google Play

На 100-річчя ДНУ змін в навчальному процесі не буде, а програма заходів ще не сформована

03.09.2018 08:30
На 100-річчя ДНУ змін в навчальному процесі не буде, а програма заходів ще не сформована

Ректор Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Микола Поляков зазначив, що до 100-річчя закладу змін в навчальному процесі не заплановано, а програма святкових заходів ще не сформована. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на видання “Люди і Події”.

"В освітньому процесі в зв'язку з ювілеєм особливих змін не буде. Але все ж деякі символічні моменти напередодні ювілею вже є. Наприклад, з Павлоградського полігону запущено ракетоносій. Ще один об'єкт буде запущений 12 вересня. Над цими проектами працюють наші студенти. Андрій Говоров, наш студент, в серпні став чемпіоном Європи з плавання. Це і є показники того, що університет готовий до зустрічі 100-річного ювілею. Програма заходів поки уточнюється", - сказав Поляков.

У свою чергу, на питання щодо того, чи не втомився ректор бути на посаді протягом останніх 20 років, то Микола Поляков зазначив наступне:

"Втома, звичайно, є. Але потрібно підготувати зміну, щоб передати університет в надійні руки. Відверто скажу, я підшукую цю зміну. Я хочу, щоб робота, виконана за 20 років, була продовжена", - сказав ректор.

Таким чином, на даний момент незрозуміло як один з найстаріших ВНЗ міста відзначить свій ювілей і яке майбутнє чекає на університет.

Варто зазначити, що за даними ресурсу Освіта.ua протягом останніх трьох років ДНУ імені Олеся Гончара втратив чотири позиції у загальнонаціональному рейтингу ВНЗ й наразі займає 14 позицію. У той же час, інший університет Дніпра НТУ "Дніпровська політехніка" посідає 8 сходинку у цьому рейтингу.

Нагадаємо, що цьогоріч у ДНУ проходили вибори ректора лише з одним кандидатом.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...