App Store Google Play

Утеплений фасад, інклюзивний центр і яскраві класи: Магдалинівська опорна школа стане однією з кращих в Україні

31.08.2018 13:00
Утеплений фасад, інклюзивний центр і яскраві класи: Магдалинівська опорна школа стане однією з кращих в Україні

Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює Магдалинівську опорну школу. Вже утеплили фасад, змонтували новий дах, вікна та двері. Нині у розпалі – роботи всередині будівлі. Підрядники облицьовують стіни, укладають лінолеум, облаштовують сходи. Завершити всі роботи планують вже 2019-го. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Створення сучасних, європейських умов навчання та дозвілля для дітей Дніпропетровщини – завдання Президента України Петра Порошенка. За три роки Дніпропетровська облдержадміністрація реконструювала 70 шкіл регіону. Нині капремонт – у понад 30-ти. Оновлені навчальні заклади – комфортні, безпечні, теплі та яскраві», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Магдалинівську опорну школу звели понад 40 років тому. Будівля за цей час застаріла. Взимку через холод навіть скасовували заняття.

«Нам так хотілося яскравих класів та сучасної техніки! Щоб отримувати актуальні знання, щоб уроки були цікавіші. З нетерпінням чекаємо на завершення ремонту. В осучасненій школі навчатися – саме задоволення»,  – сказав учень 8 класу Магдалинівської школи Дмитро Волок. 

Дніпропетровська облдержадміністрація розпочала реконструкцію навчального закладу у квітні 2018-го. Нині підрядники вже замінили дах, встановили нові вікна та двері, змонтували всі комунікації. Облаштували й сучасний вентильований фасад – він забезпечить будівлі необхідне тепло взимку й прохолоду – влітку. Згодом його облицюють різнокольоровою плиткою.   

Вже завершуються внутрішні роботи в одному крилі будівлі –.там готові підлога і стеля, пофарбовані стіни, облаштовані санвузли. Нині –.укладають лінолеум та монтують сходи. У розпалі – й роботи в їдальні, актовій, спортивній залі та фойє. У другому крилі будівлі уклали підлогу, обшивають стіни гіпсокартоном та шпаклюють.

Пізніше в школі створять інклюзивно-ресурсний центр, де з особливими учнями працюватимуть логопед та психолог.

Облаштують і прилеглу територію навчального закладу – укладуть тротуарну плитку, встановлять паркан.

Загалом у школі – понад 700 учнів. З них з особливими потребами – 13.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...