App Store Google Play

У Дніпрі розпочалося голосування за найкращу пісню про місто

31.08.2018 19:00
У Дніпрі розпочалося голосування за найкращу пісню про місто

У Дніпрі завершився перший етап конкурсу «Пісні ProDnipro». Зараз стартує голосування за найкращу пісню, за яку можуть проголосувати всі бажаючі містяни. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт міськради.

За повідомленням, з 5 червня до 29 серпня тривав прийом заявок від конкурсантів. Загалом до оргкомітету надійшла 101 композиція. Жанр, тривалість пісень та вік учасників не обмежувалися.

Наразі до своєї роботи приступило журі конкурсу на чолі з професором, ректором Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки Юрієм Новіковим. До складу суддівської колегії увійшли відомі музиканти, журналісти, громадські діячі, актори.

До Дня міста їм потрібно визначитися із переможцями. Можливо, одну з композицій журі рекомендуватиме як майбутній гімн Дніпра.

Ознайомитися з усіма композиціями-учасницями може кожен охочий. На офіційному сайті конкурсу за посиланням також можна підтримати пісню, що сподобалася.

Гала-концерт виконавців найкращих композицій, які були подані на конкурс, відбудеться 8 вересня в рамках святкових заходів до Дня міста на Січеславській Набережній, на сцені біля готелю «Дніпропетровськ». Початок о 18:00.

Як зазначається, призовий фонд конкурсу складає 50 тисяч гривень.

Нагадаємо, що в якості гімну Дніпра до 2014 року використовувалася пісня Йосипа Кобзона "Дніпропетровськ - мій рідний дім". 21 березня 2014 року депутати міськради відмовилися від пісні у виконанні Кобзона при відкритті засідань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...