App Store Google Play

Студенти-історики провели велоекскурсію визначними пам’ятками Дніпра

31.08.2018 18:30
Студенти-історики провели велоекскурсію визначними пам’ятками Дніпра

У Дніпрі студенти-історики взяли участь у велоекскурсії, аби ознайомити мешканців та гостів міста з визначними пам’ятками та діячами минулого. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт історичного факультету ДНУ.

Екскурсійний велотур ініціювала Молодіжна Рада Дніпра. До того ж, до організації долучилися студенти історичного факультету, зокрема, її натхненником став студент третього курсу Євгеній Филь.

Метою поїздки було ознайомити мешканців міста і його гостей з цікавими історичними пам’ятками чи місцями, які розповідають про історію від зародження містечка Дніпра, яке було колись потужним оплотом козацької вольниці.

Екскурсоводи пояснили, що місто не стало третьою столицею Російської імперії, а натомість перетворилося на потужного промислового гіганта.

«Маршрут був складений таким чином, аби можна було пересуватися зручно від однієї точки до іншої завдяки інфраструктурі нашого міста. До екскурсії були залучені представники Муніципальної варти, які допомагали учасникам невеличкої подорожі рухатися максимально безпечно», - розповіли організатори.

Однак учасники велотуру відзначили, що через відсутність велосипедних доріжок у Дніпрі рух екскурсійної групи був досить повільним. Тож не всі пам’ятки, які були закладені у початковому маршруті були оглянуті.

Шлях групи почався з ТЦ «Кубометр», де учасники могли взяти в оренду велосипеди. Потім група рухалась до Амурського моста, далі до Центрального Вокзалу. Після цього екскурсія попрямувала до пам’ятника Лазарю Глобі, від якого по вулиці Фабра до пам’ятника Полю, і до кінцевої точки - в ТЦ «Кубометр».

«В подальшому планується коригувати цей маршрут під оптимальний час проходження екскурсії і також в майбутньому подібні екскурсії можна буде проводити в різних частинах нашого великого міста», - додали ініціатори.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі студенти-історики зачаровували містян театралізованою екскурсією.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...