App Store Google Play

Незабаром на Січеславщині розпочнеться черговий вишкіл госпітальєрів

31.08.2018 17:20
Незабаром на Січеславщині розпочнеться черговий вишкіл госпітальєрів

17 вересня на Січеславщині стартує черговий вишкіл госпітальєрів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила медик-доброволець, командир медичного батальйону «Госпітальєри» Яна Зінкевич, інформує Дніпроград.

Вишкіл – це навчальний курс, фізичні тренування, реалістичні симуляції та фінальний екзамен. Після закінчення видається сертифікат про успішне проходження вишколу. Ви зможете допомогти і врятувати себе та інших в цивільному житті і при бойових діях.

Зголоситися пройти вишкіл може будь-яка особа, яка хоче отримати не лишень фізичну витривалість, уміння адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді, а насампер уміння, що дозволять рятувати життя.

Медична освіта не є обов’язковим чинником.

Вишкіл є платним і вартує 2000 грн (ці кошти витрачаються на харчування, навчальне обладнання та інструменти, паливо та організаційні моменти, оплату послуг кухаря, прибирання та охорони бази).

"Повні витрати на одну людину складають близько 2500-2700 грн мінімум, але частину витрат ми покриваємо самостійно, для того щоб надати можливість якомога більшій кількості людей отримати необхідні навички. Ціну штучно занижено, та ми стараємось використовувати максимум продуктів та навчальних матеріалів, які є в наявності, щоб ціни залишались доступними, а ми не сильно виходили в мінус,  бодай в нуль по витрачених ресурсах", - зазначила вона.

Слід зазначити, що є пільгові (повністю безкоштовні та частково платні) місця. Дане питання вирішується напряму під час запису на вишкіл.

Для запису телефонуйте +380 (97) 577 97 95.

Вишкіл триватиме упродовж семи днів (з 17 по 23 вересня). Локація - Павлоградський район. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...