App Store Google Play

Дніпрянам пояснять чому сміттєзвалище біля домівок мешканців Діївки - важливе для міста

31.08.2018 09:40
Дніпрянам пояснять чому сміттєзвалище біля домівок мешканців Діївки - важливе для міста

У відповідь на петицію щодо закриття сумнозвісного полігону "Правобережний", який знаходиться на відстані декількасот метрів від житлового сектору Діївки, мешканці міста отримають лише обґрунтування щодо розташування сміттєзвалища та виступі на сесії міськради. Відповідну заяву розмістила робоча група, яка займається розглядом місцевих петицій у Дніпрі, повідомляє Дніпроград.

Варто зазначити, що висновки групи несуть лише рекомендаційний характер, тож можливий варіант, що публічної дискусії щодо закриття полігону може взагалі не бути.

Дніпряни у петиції звертали увагу на те, що "Правобережний" не тільки охоплює смородом декілька житлових масивів, а і несе пряму загрозу здоров'ю та життю мешканців прилеглих районів.

"За результатами засідання, члени робочої групи рекомендували міському голові доручити директору департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Козловій І. А. надати автору петиції обґрунтовану відповідь щодо розташування полігону «Правобережний» та висвітлити у засобах масової інформації проблематику раціонального використання та зберігання побутових відходів на цьому полігоні. А також включити в розділ «Різне» порядку денного найближчої сесії міської ради доповідь директора департаменту екологічної політики щодо зазначеної петиції", - зазначили у висновках.

Слід також зауважити, що наразі повним ходом йде розширення сміттєзвалища, яке збирає на своїй території відходи з усього міста. Нещодавно представник міськради заявив, що у найближчі роки очікувати закриття полігону не варто.

Об’єм нової частини полігону складатиме близько 800 тисяч тонн, що має вистачити для міста на 4-5 років. Окрім цього на полігоні планують побудувати сортувальну станцію, що зменшить навантаження на звалище на 20%. Втім, будівництво сортувальної лінії знаходиться лише на стадії планування.

Голова “Еко Дніпро” також повідомив, що з 73 мільйонів на розширення території поки що виділено лише 8. Загалом для нового комплексу вивезуть близько 1,3 мільйони кубометрів ґрунту, після чого котлован буде вкрито спеціальною тканиною, яка має убезпечити землю від забруднення.

Зазначимо, що інші комплекси зберігання сміття знаходяться у радіусі кілометра від Діївки — однієї з частин Дніпра. У свій час скарги дніпрян підтримали і підопічні Філатова, але не дивлячись на це, можна побачити, що роботи з розширення “Правобережного” лише продовжуються.

Нагадаємо, що ще в минулому році заступник Філатова повідомив, що японські інвестори допоможуть побудувати сміттєспалювальний завод.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...