App Store Google Play

В Обухівці майже готовий дитсадок унікальної для України архітектури

30.08.2018 16:20
В Обухівці майже готовий дитсадок унікальної для України архітектури

Це не садок майбутнього і не намальована картинка. Надсучасна яскрава будівля з унікальною для України архітектурою – просто посеред Обухівки. Таку затишну та комфортну «домівку» вже невдовзі матимуть малюки селища. Садок звела Дніпропетровська облдержадміністрація – трохи більше ніж за рік. Зараз ремонтники наносять останні «штрихи». Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.  

«Створення комфортних дитсадків для малечі – одне із завдань  Президента України Петра Порошенка. Реконструюємо дошкільні заклади і зводимо нові по всій області. За останні три роки створили 4,3 тис нових місць у дитсадках. Малюки Обухівки матимуть світлий, просторий садочок, збудований за сучасним оригінальним проектом», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

В Обухівці окремого дитсадка не було. Лише 50 місць для дошкільнят – у тісному приміщенні місцевого навчально-виховного комплексу.

Трохи більше року тому на місці пустиря Дніпропетровська облдержадміністрація почала масштабне будівництво. Новий садок спланували за нетиповим «шведським» проектом, який розробив дніпровський архітектор. Вперше в Україні садок – з величезними вікнами. Для малечі – якомога більше сонячних променів. А ще – часткова економія на освітленні.

Будівництво проходить під знаком енергоефективності. На даху будівлі – сонячні батареї, поруч – альтернативна котельня.

«Дякуємо голові Дніпропетровської облдержадміністрації за такий садочок. Новий заклад зможе прийняти 115 малюків. Діти виховуватимуться у гарному, сучасному приміщенні», – сказав голова Обухівської селищної ради Василь Гезь.

Зараз будівництво – на фініші. Майже готові всі комунікації, підлога, стеля, стіни. Ремонтники роблять останні «штрихи». На другому поверсі вже працюють робітники клінінгової компанії. А ще – справа за місцевими художниками. Вони розмалюють стіни.

«Задоволенню педагогів і батьків немає меж. Будівництво – за сучасними технологіями. І малечі буде де розгулятися», – сказала Любов Гладка – директор НВК №2, частиною якого стане новий садок.

У садку буде 6 груп. В кожній – власні спальня та ігрова. Облаштують і спортивну та музичну зали. Вже привезли обладнання для кухні. Закупили меблі. Їх виготовили на замовлення – дизайн гармонує з архітектурою будівлі.

«Садочок нам дуже потрібен. Поки що доводиться возити дитину до обласного центру, – поділилася мати маленької Ніки Ольга Філоненко. – Нарешті матимемо сучасний садок з усім новим, гарним. Дітям буде де співати, малювати, гратися і розвиватися».

Територію дитсадка облаштували тротуарною плиткою. Зробили сучасне освітлення. Встановили павільйони від сонця. Навколо них – нетравматичне покриття та штучна трава. Лави і багато різних гойдалок.

Зараз підрядники ставлять огорожу. Згодом висадять більше півсотні дерев і кущів.

«У 2017-му майже одночасно запустили будівництво чотирьох дитсадків – у Підгородному, Обухівці, Кам’янському й Іларіоновому. Всі вони – за новими європейськими проектами, – підкреслив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. – Впевнені, сучасний дитсадок в Обухівці стане одним із найкращих в Україні».

Відкрити садок планують у 2018-му.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...