App Store Google Play

Проблеми промислового міста Кам’янське представлять на виставці у Дніпрі

30.08.2018 18:20
Проблеми промислового міста Кам’янське представлять на виставці у Дніпрі

Завтра, 31 серпня, дніпрян запрошують відвідати виставку “Кіптява”, присвячену проблемам промислового міста Кам’янське. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів авторів експозиції.

Як зазначається, мистецька практика Даніїла Ревковського та Андрія Рачинського базується на дослідженні та звертається до соціальної проблематики. Вже більше року художники досліджують Дніпропетровський регіон.

«Перший проект, який ми створили разом з Данилом – паблік в соцмарежі під назвою «Пам’ять». Він містив історичні фотографії, а також світлини, які відображали гострі соціальні теми. При цьому ми використовували практику пошуку зображень в соцмережах та їх структуризацію», - розповів художник Андрій Рачинський.

Художник Данило Ревковській додав, що перша спільна виставка авторів проекту відбулась у Харкові. Після цього відбулось дві презентації в Києві.

У новій виставці “Кіптява” художники презентують результати тривалого дослідження соціального середовища міста Кам’янське. Воно постане як велике індустріальне місто з широкими проспектами та розлогими площами та потужними підприємствами.

На виставці будуть представлені 12 фотографій, відео, а також артефакти промислового міста.  

Презентація проекту відбудеться в галереї «Артсвіт», яка спеціалізується на сучасному мистецтві з соціальною проблематикою.

«В галереї особливо підтримуються роботи, які стосуються нашого регіону та націлені на його дослідження. До того ж, крім виставкової діяльності, ми націлені на освітні заходи», - зазначила PR-менеджер галереї «Артсвіт» Ольга Самойленко.

Початок о 19:00. Вхід вільний. Виставка триватиме до 13 жовтня.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відкрилась виставка «Без призначення», яка розкриває образ пострадянського індустріального міста. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...