App Store Google Play

Перший дзвоник в різні дні й не завершені ремонти: чиновники розповіли про готовність до навчального року шкіл Дніпра

30.08.2018 09:20
Перший дзвоник в різні дні й не завершені ремонти: чиновники розповіли про готовність до навчального року шкіл Дніпра

Адміністрація шкіл Дніпра разом із батьківськими радами мають вирішити, коли проводити урочистості з нагоди Дня знань – 1 вересня, у суботу, чи 3 вересня, у понеділок. До того ж, у деяких загальноосвітніх навчальних закладах досі не завершені ремонти. Про це повідомила заступник начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики міської ради Олена Яковенко, передає Дніпроград з посиланням на сайт міськради.

Представниця мерії Днвпра зазначила, що за останніми даними, 123 школи міста вирішили проводити Свято першого дзвоника 1 вересня, а 31 навчальний заклад – 3 вересня. При цьому, офіційно навчання у школах розпочинається 3 вересня.

«До 1 вересня у школах будуть відкриті ще 10 нових медіатек. Зараз там завершуються ремонтні роботи. Крім цього, у 25 школах працюватимуть ресурсні кімнати для корекційно-розвиткової роботи з учнями, котрі мають особливі освітні потреби», – розповіла заступник начальника управління освіти.

Однак коли саме завершиться ремонт та коли будуть функціонувати нові кабінети для інклюзивної освіти – не повідомляється.

Виконуючий обов’язки начальника техвідділу департаменту гуманітарної політики міськради Олександр Аджимян додав, що цього року на капітальні та поточні ремонти навчальних закладів з міського бюджету виділено 95 млн грн.

Попри виділення фінансування, ремонтні роботи не було заплановано вчасно, адже у деяких школах вони триватимуть і після першого вересня. Наприклад, у школі № 107 досі не закінчено ремонт харчоблоку, харчування для школярів обіцяють організувати, але за яких умов – не зрозуміло.

Крім того, деякі класи у школі № 126, де триває капітальний ремонт будівлі, переведуть на навчання у школи поруч.

«Така ситуація пов’язана з великим обсягом капітальних робіт, які неможливо розпочати, не дочекавшись закінчення навчального року. Є школи, де ще тривають ремонтні роботи, але це жодним чином не вплине на навчальний процес», – стверджує Олександр Аджимян.

Раніше повідомлялося, що Дніпровські школи готові приймати першачків за новою програмою.

Нагадаємо, що на сьогодні у Дніпрі сформовано 369 перших класів, більшість з яких навчатимуться за методикою Нової української школи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...