App Store Google Play

Активісти не мішень: під будівлею Нацполіції у Дніпрі відбувся мітинг з піротехнікою

30.08.2018 10:20
Активісти не мішень: під будівлею Нацполіції у Дніпрі відбувся мітинг з піротехнікою

Вчора, 29 серпня, громадські організації правого спрямування провели акцію протесту біля будівлі Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області із закликом до правоохорнців зупинити терор проти громадських активістів по всій Україні. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Під стіни обласного відділку завітали організації "Січ-Дніпро", "С14" та "Ліга Сходу". Націоналісти знов запитали правоохорнців хто замовив напад на Катерину Гандзюк і чому з цієї справи створюють відвертий фарс. Зокрема, мова йде про затримання львівського активіста "С14" Марка "Майора", на якого без попередження напали працівники карного розшуку.

За словами голови ГО "Січ-Дніпро" Кирила Дороленка, останні тенденції змушують націоналістів нагадати поліції про її обов'язки й висунути їм вимоги зупинити напади на громадських діячів.

"Поліція повинна зрозуміти, що націоналісти не несуть загрози правопорядку в Україні. Навпаки, ми виходимо на вулиці і в межах своїх можливостей боремося із злочинністю. Втім, як ми бачимо, замість того, щоб ловити тих осіб, які рекламують на стінах наркотики, поліція влаштовує засідки на націоналістів, які захищають Катерину Гандзюк. Правоохоронці мають пам'ятати, що вони мають діяти лише в правовому полі. Окрім цього, цією акцією ми хочемо показати, що націоналісти всієї країни будуть боротися одне за одного і йти разом і до кінця", - зазначив Дороленко.

У свою чергу, представник "С14" Андрій Куліш зауважив, що ситуація з нападами на активістів свідчить про те, що реформа поліції провалилася.

"Поліція, як і за попереднього режиму, продовжує використовувати репресивні методи. І ті поліцейські, які напали на Майора у Львові, й ті, які досі не покарані за злочини попереднього режиму, мають бути звільнені", - сказав Куліш.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...