App Store Google Play

За даними муніципального опитування, Дніпро в топ-10 України за рівнем якості шкіл

29.08.2018 08:00
За даними муніципального опитування, Дніпро в топ-10 України за рівнем якості шкіл

За даними Четвертого муніципального опитування, яке проводилось на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI), у 2018 році Дніпро увійшло в першу десятку за рівнем якості шкіл. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів кандидата соціологічних наук, докторант Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Надії Міхно.

Як зазначається, за результатами соцопитування, школи Дніпра випередили середні навчальні заклади Харкова, Львова Одеси і Києва, які відповідно займають 16, 18 , 22 і 23 місця.

«Також позитивну оцінку загальноосвітнім закладам Дніпра дали 42% респондентів. В той час, негативно їх діяльність оцінили лише 9% опитаних. Ще 34% дніпрян поставили оцінку «середньо» для рівня розвитку», - зазначила Надія Міхно.

Кандидат соціологічних наук додала, що цьогоріч у 52 школах Дніпра проведені капітальні ремонти, ще в 35 школах - поточні. До того ж в 6 навчальних закладах здійснюється реновація.

«Важливо, що в 2018 році суттєво оновлюється матеріально-технічна база шкіл міста. Проаналізувавши закупівлі Департаменту гуманітарної політики міськради через систему ProZorro, ми побачили, що для реалізації програми «Нова українська школа» у Дніпрі закуплено велику кількість шкільних меблів, комплектів дидактичного матеріалу. Школи міста забезпечуються новою комп'ютерною технікою, а саме комп'ютерами, ноутбуками, моноблоками, робототехнікою тощо», - додала Надія Міхно.

Крім того, цього року у 63 середніх навчальних закладах Дніпра впроваджено інклюзивну освіту.

Нагадаємо, що на сьогодні у Дніпрі сформовано 369 перших класів, більшість з яких навчатимуться за методикою Нової української школи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...