App Store Google Play

У Дніпровській бібліотеці на Криворізькій відкрили «Smart Book room»

29.08.2018 19:00
У Дніпровській бібліотеці на Криворізькій відкрили «Smart Book room»

Сьогодні, 29 серпня, відбулася презентація проекту переможця бюджету участі «Smart Book Room на Криворізькій». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – вулиця Криворізька, 20.

За словами завідуючої філіалу бібліотеки №6 Наталі Борисової обладнати кімнату спонукали місцеві діти та молодь, щоб вони мали змогу проводити більш цікаве та корисне дозвілля. Кімнату обладнали технологією, Інтернетом, комп’ютерами для того щоб молодь, яка не мала доступу до мережі, змогла приходити та займатися у бібліотеці. Зокрема бібліотека пропонує спектр послуг:  книги, журнали, газети, мережа Інтернет, сканування, майстер-класи, літературні та мистецькі заходи, настільні ігри, кінопокази, ігри на приставці, екскурсія бібліотекою, спілкування з цікавими особистостями.

В перший день відкриття Smart-кімнати до бібліотеки записалися семеро нових людей. Загалом відвідувачів закладу стало більше.

Проект був реалізований за рахунок бюджету участі – 154 тисяч гривень.

Як зазначила заступник директора департаменту з питань енергоефективних технологій та ініціатив ДМР Ольга Cеножатська, відкриття Smart-кімнати є одним із прикладів реалізованих проектів бюджету участі. Наприкінці листопаду було обрано 52 переможців проекту, після чого їх почали реалізовувати.

За цей рік повністю реалізували шість проектів, близько 35 проектів вже заключили договори і вже проводять роботи.

Цієї неділі, 26 серпня, було подано 270 заявок до проекту участі на наступний рік. 24 вересня стартує голосування, яке триватиме до середини жовтня. На даний момент на бюджет участі виділено 16 мільйонів гривень.

Smart Book room на Криворізькій працює з вівторка по неділю з 11:00 по 19:00, остання п’ятниця місяця – санітарний день. Відвідування Smart-кімнати безкоштовне.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...