App Store Google Play

У Дніпровській бібліотеці на Криворізькій відкрили «Smart Book room»

29.08.2018 19:00
У Дніпровській бібліотеці на Криворізькій відкрили «Smart Book room»

Сьогодні, 29 серпня, відбулася презентація проекту переможця бюджету участі «Smart Book Room на Криворізькій». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – вулиця Криворізька, 20.

За словами завідуючої філіалу бібліотеки №6 Наталі Борисової обладнати кімнату спонукали місцеві діти та молодь, щоб вони мали змогу проводити більш цікаве та корисне дозвілля. Кімнату обладнали технологією, Інтернетом, комп’ютерами для того щоб молодь, яка не мала доступу до мережі, змогла приходити та займатися у бібліотеці. Зокрема бібліотека пропонує спектр послуг:  книги, журнали, газети, мережа Інтернет, сканування, майстер-класи, літературні та мистецькі заходи, настільні ігри, кінопокази, ігри на приставці, екскурсія бібліотекою, спілкування з цікавими особистостями.

В перший день відкриття Smart-кімнати до бібліотеки записалися семеро нових людей. Загалом відвідувачів закладу стало більше.

Проект був реалізований за рахунок бюджету участі – 154 тисяч гривень.

Як зазначила заступник директора департаменту з питань енергоефективних технологій та ініціатив ДМР Ольга Cеножатська, відкриття Smart-кімнати є одним із прикладів реалізованих проектів бюджету участі. Наприкінці листопаду було обрано 52 переможців проекту, після чого їх почали реалізовувати.

За цей рік повністю реалізували шість проектів, близько 35 проектів вже заключили договори і вже проводять роботи.

Цієї неділі, 26 серпня, було подано 270 заявок до проекту участі на наступний рік. 24 вересня стартує голосування, яке триватиме до середини жовтня. На даний момент на бюджет участі виділено 16 мільйонів гривень.

Smart Book room на Криворізькій працює з вівторка по неділю з 11:00 по 19:00, остання п’ятниця місяця – санітарний день. Відвідування Smart-кімнати безкоштовне.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...