App Store Google Play

СТОП цькуванню: у Дніпрі правозахисники навчали дітей як протистояти агресії

29.08.2018 14:40
СТОП цькуванню: у Дніпрі правозахисники навчали дітей як протистояти агресії

Вчора, 28 серпня, на території новозбудованого інклюзивного парку біля ДніпроОДА правозахисна група "СІЧ" провела унікальну акцію для дітей "СТОП цькуванню", яка була покликана навчити дітей боротьбі з агресією серед однолітків. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Участь у акції разом із правозахисниками взяли також представники поліції та психологи. Наразі проблема булінгу (цькування) серед підлітків стоїть гостро, адже кожного місяця випадки насилля серед школярів набувають все більшого резонансу в суспільстві. Відповідно, ПГ "СІЧ" разом із колегами напередодні нового навчального року вирішили навчити юнаків та дівчат як самостійно протистояти булінгу.

"Це перша подібна акція у Дніпрі і ми дуже хотіли показати, що усі діти різні, але рівні у своїх правах та можливостях. Ми розповідали, як діяти батькам і самій дитині, яка стала жертвою цькування і чому так важливо не перетворюватися на байдужого спостерігача - пасивного "булера"! – розповіла правозахисниця Наталія Кожина.

Аби викликати зацікавлення у дітей, акцію провели у ігровій формі. 

У свою чергу, співорганізатор акції, психолог та керівниця громадської організації "Форпост" Олена Подолян зауважила, що у боротьбі з цькуванням важлива позиція школи.

"Батьки повинні поцікавитись, чи є у школи "план дій" у випадку булінгу - недискримінаційна стратегія, ким та як вона реалізовується? Також дуже важлива позиція батьків: їхня здатність вислуховувати, підтримувати та створювати максимальну довіру у стосунках з дитиною", - сказала вона.

Участь у акції взяли декілька десятків дітей, які отримали усі необхідні навички.

Представники поліції повідомили, що цього року розпочинають діяльність шкільні офіцери, однією з задач яких є саме профілактика булінгу.

Раніше повідомлялось, що в Україні пропонують штрафувати за шкільне цькування.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...