App Store Google Play

Лише половина шкіл Дніпра звітує про фінансові надходження та витрати

29.08.2018 16:40
Лише половина шкіл Дніпра звітує про фінансові надходження та витрати

Громадська організація "Інститут реформ та інновацій" проаналізувала, як школи Дніпра звітують про отримані кошти, передає Дніпроград.

Активісти проаналізували сайти навчальних закладів та інформацію на сторінках веб-ресурсів про отримані кошти. У результаті було виявлено, що із 158 шкіл Дніпра у 16 взагалі немає власних сайтів. А три школи, які мають власні інтернет ресурси - не мають звітів на сайтах.

Зазначимо, згідно із Законом України "Про освіту" заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.

Із 158 шкіл Дніпра 120 звітує про батьківські кошти, 111 - про бюджетні кошти, 39 - про спонсорську підтримку, 10  - публікує інформацію про використання спецрахунку. Також 7 шкіл до звітів додали звіти фондів, 59 шкіл додали звіти батьківських комітетів. У підсумку всього 75 шкіл самі звітують про всі надходження та витрати.

В своїх звітах здебільшого, школи використовують формати exсel, jpeg, pdf, та ppt. 19 шкіл використовують хмарні сервіси.

Нагадамо, що у Дніпрі склали антирейтинг шкіл, випускники яких найгірше здали зовнішнє незалежне оцінювання 2018-го року.

Теги: школи, звіти

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...