App Store Google Play

Двадцять п’ять сиріт і дітей АТОвців повернулися з відпочинку в Греції

29.08.2018 15:20
Двадцять п’ять сиріт і дітей АТОвців повернулися з відпочинку в Греції

Десять сиріт та 15 дітей АТОвців повернулися з Греції. Безкоштовний двотижневий відпочинок організувала ДніпроОДА разом з іноземними партнерами. Про це розповів очільник регіону Валентин Резніченко.

«Турбота про дітей – стратегічне завдання Президента України Петра Порошенка. Прагнемо, аби малі Дніпропетровщини отримували якомога більше позитивних емоцій. Особливо це стосується тих хлопчиків та дівчаток, які опинилися у скрутному становищі – сироти, діти з родин переселенців та АТОвців. 

Раніше вже організовували для них безкоштовний відпочинок у Литві, Австрії, Бельгії, Данії, Хорватії, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Нині з двотижневих канікул у Греції повернулися 25 наших маленьких мешканців».

Два тижні у мальовничій Греції. Проживання, харчування, екскурсії – все безкоштовно. Мати однієї з мандрівниць – Анна Дегтяр – радіє, що її донці випала така нагода.

«Спілкувалися телефоном декілька разів, часу було мало, та донька була у захваті. Встигла розповісти лише, як вони збирали морських їжачків та різнокольорове каміння. Попередила, що «сувенірів» багато – не вміщуються у валізу», – сказала вона.

Із купою приємних вражень – і самі діти.

«Чисте море, аж прозоре. Різнокольорове каміння. А ще у нас був басейн. Я нарешті навчилася плавати. Також їздили на екскурсії. Було дуже цікаво», – сказала Дар’я Курят.

Загалом за останні три роки за кордоном побували вже близько півтисячі дітей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...