App Store Google Play

В індустріальний парк у Дніпрі планують залучити 2,7 мільярдів гривень

28.08.2018 11:40
В індустріальний парк у Дніпрі планують залучити 2,7 мільярдів гривень

В індустріальний парк у Дніпрі планують залучити 2,7 мільярдів гривень. Про це відповідаючи на запитання ІА «Інтерфакс-Україна», повідомив директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко, передає Дніпроград.

Як зазначається, в липні 2018 року у Дніпрі завершено усі процедури оформлення індустріального парку «INNOVATION FORPOST». Всі роботи – від аналізу промислових майданчиків, пошуку земельної ділянки і до проектних робіт та наповнення парку резидентами – ведуться «Агентством розвитку Дніпра» Дніпровської міської ради.

За словами Володимира Панченка, в цілому в індустріальний парк «INNOVATION FORPOST» протягом приблизно 5 років планується залучити 2,7 млрд грн інвестицій.

9,93% від цієї суми планується залучити з міського бюджету, 9,45% – з державного, інше фінансування – за рахунок коштів інвесторів та керуючої компанії. Одним з джерел фінансування можуть виступати гранти. «Агентство розвитку Дніпра» вже для цього проекту виграло 2 гранти європейської підтримки на загальну суму 22 млн грн.

«Виконано передпроектні пропозиції та детальний план території, проектування дорожньо-транспортної та інженерної мереж почнеться в жовтні 2018 р. Першими об’єктами індустріального парку стануть фронт-офіс індустріального парку, виставковий центр «Промислове ЕКСПО», офіси та центр прототипування в складі бізнес-інкубатору, благоустрій частини території, що виходить на червону лінію Слобожанського проспекту. Прогнозуємо, що будівництво почнеться навесні 2019 року, а наприкінці року ми запросимо містян на відкриття перших об’єктів», - стверджує директор «Агентства розвитку Дніпра». 

Раніше повідомлялось, що до розробки стратегії розвитку індустріального парку Дніпра долучиться американський фахівець з відновлення індустріальних зон Ден Кінкейд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...