App Store Google Play

Скандал із м'ясокомбінатом Ювілений: подробиці конфлікту

28.08.2018 17:20
Скандал із м'ясокомбінатом Ювілений: подробиці конфлікту

Нещодавно у Дніпрі розгорівся скандал із активістами та представниками місцевого м'ясокомбінату. Протягом декількох тижнів активісти громадських організацій «Територія Закону» та "Рух вільна доля" проводили рейди по магазинах м'ясокомбінату «Ювілейний», проте як виявилося, такі перевірки стали наслідком конфлікту інтересів. Про це сьогодні, 28 серпня, в ІА Інформатор розповіли представники громадських організацій, передає Дніпроград. 

Близько місяця тому у Слобожанському за адресою Донецьке шосе, 110-114, розпочалося будівництво споруди площею близько 150 квадратних метрів. Як виявилося, приблизно 1/3 будівлі знаходилася на території, що належить м'ясокомбінату «Ювілейний». Комбінат подав кілька заяв в правоохоронні органи за фактом незаконного будівництва та незаконного зайняття земельної ділянки. Також, були подані скарги і звернення до міськради, обласної прокуратури, ДАБК.

"На той момент, коли ми розпочинали своє будівництво, ми мали усі дозвільні документи. Проте після розголосу, Департамент благоустрою заднім числом розірвав з нами угоду та контракти, і поставив нас до відома, що тепер підприємець на має права там будуватися", - зазначив голова ГО "Рух вільна доля", представник підприємця Дмитро Смолянський.

У тому, що міська рада по суті анулювала договір, активісти звинувачують м'ясокомбінат. Окрім того, вдаються до різних маніпуляцій. Зокрема, нещодавно влаштували мітинг під «Ювілейним» та заблокували в'їзди, де вимагали "робити якісну ковбасу". Але при цьому жодної скарги в Держспоживслужбу або до самого ПАТ «Ювілейний» так і не надійшло. Також активісти наразі проводять рейди по магазинах, де обмовляють продукцію м'ясокомбінату та обіцяють, що будуть й надалі вести подібну діяльність.

"Активісти в прямому сенсі здійснюють штурм магазину, грубо порушуючи при цьому громадський порядок, навмисне завдаючи шкоди майну підприємства, а також по бандитському нападають на співробітників охоронного підприємства, застосовуючи при цьому спецзасоби: газові балончики, про що красномовно свідчить відеозйомка, надана м'ясокомбінатом «Ювілейний». За даними фактами правоохоронними органами ведеться розслідування і ми докладемо всіх зусиль, щоб ці беззаконня були покарані", - зазначають у підприємстві.

Зазначимо, за фактами перешкоджання господарській діяльності підприємства були внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, наразі ведеться слідство.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...