App Store Google Play

ДніпроОДА реконструює Святовасилівську опорну школу

28.08.2018 12:40
ДніпроОДА реконструює Святовасилівську опорну школу

У центрі Святовасилівської громади в розпалі – реконструкція. Дніпропетровська облдержадміністрація осучаснює будівлю місцевої опорної школи. Такий масштабний ремонт – вперше за майже півстолітню історію закладу. Маленькі мешканці Святовасилівки та десяти навколишніх сіл матимуть модернову школу та спортивний стадіон із професійним покриттям. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Створити для дітей Дніпропетровщини сучасний освітній простір – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Одночасно реконструюємо понад три десятки опорних і основних шкіл. Приводимо до ладу і навчальний заклад у Святовасилівці. Учні матимуть теплу яскраву будівлю, світлі класи та сучасний стадіон», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Святовасилівську школу побудували у 1971-му. З тих пір там нічого не робилося, згадують місцеві. Застарілі комунікації, холодні стіни, скрипучі двері, вікна, з яких дме з усіх щілин.

«Мріємо навчатися у теплій школі. Раніше у холоди на заняттях мусили сидіти у курточках», – сказала учениця Олена Жгалюк.

Нині школу приводить до ладу Дніпропетровська облдержадміністрація. Роботи розпочали майже три місяці тому, а вже будівля – із сучасними вікнами з підвищеною термоізоляцією. Зараз ремонтники утеплюють фасад. Надворі викопали траншею під каналізацію – стара не працювала.

«Сучасний капремонт, за енергозберігаючими технологіями – те, чого давно потребувала наша школа. Дуже щасливі, що завдяки ДніпроОДА в нас такі чудові зміни», – розповіла директор Ольга Мінаєва.

Всередині вже майже готові комунікації – нові електрика, водопровід, система опалення, пожежна сигналізація. Ремонтники замінили і всі двері. Нині роблять підлогу, стелю, кладуть кахель, встановлюють вентиляцію. Щосили працюють муляри.

«Будь-які батьки воліють, щоб їхні діти навчалися у сучасних комфортних умовах, щоб у них було більше бажання отримувати нові знання і розвиватися. Ми – не виключення», – поділилася мати двох учнів Ольга Копацька.

Біля школи реконструюють стадіон. Облаштують футбольне поле, спортмайданчики та бігові доріжки. Підрядники вже вирівняли ґрунт – підготували його під штучне якісне покриття.

«Дуже зраділи, коли дізналися, що матимемо професійне футбольне поле. Буде зручно бігати. Й не падатимемо, як раніше, коли спотикалися через каміння», – сказав учень Вадим Мокеч.

У Святовасилівській опорній школі – 230 учнів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...