App Store Google Play

Ветерани війни з Дніпра та Кривого Рогу підкорили небо стрибками з парашутом

27.08.2018 11:20
Ветерани війни з Дніпра та Кривого Рогу підкорили небо стрибками з парашутом

25 серпня ветерани Дніпра та Кривого Рогу, які воювали на Сході України підкорили небо стрибками з парашутом на аеродромі в селі Майське. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку депутата Криворізької міськради Миколи Колесника у Facebook.

Як зазначається, інструкторський склад DZ Майське забезпечили безпечні стрибки для бійців, які отримали тяжкі травми під час військових дій.

На стрибки з парашутом наважились: колишній боєць батальйону «Кривбасс» Василь Стуженко, боєць 40-го БТО "Кривбас" Ігор Павлов, який втратив руку під Іловайськом.

Також серед учасників INVICTUS KRYVBAS: боєць 40-го батальйону «Кривбас» Сергій Гордєєв, воїн 93-й ОМБ Андрій Хваль та Костянтин Тарабар з 17-я ОМТБ.

"Хочу подякувати інструкторському складу DZ Майське, повітряним операторам, технічному персоналу та пілотам, за безпечні стрибки, за небо для хлопців!", - написав Микола Колесник.

Прикметно, що на цьогорічних «Іграх Нескорених», які пройшли у Києві Сергій Гордєєв отримав бронзову медаль за стрільбу з лука, Ігор Павлов медаль такого ж ґатунку виборов за веслування, а Костянтин Тарабар золото за штовхання ядра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...