App Store Google Play

Ветерани війни з Дніпра та Кривого Рогу підкорили небо стрибками з парашутом

27.08.2018 11:20
Ветерани війни з Дніпра та Кривого Рогу підкорили небо стрибками з парашутом

25 серпня ветерани Дніпра та Кривого Рогу, які воювали на Сході України підкорили небо стрибками з парашутом на аеродромі в селі Майське. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку депутата Криворізької міськради Миколи Колесника у Facebook.

Як зазначається, інструкторський склад DZ Майське забезпечили безпечні стрибки для бійців, які отримали тяжкі травми під час військових дій.

На стрибки з парашутом наважились: колишній боєць батальйону «Кривбасс» Василь Стуженко, боєць 40-го БТО "Кривбас" Ігор Павлов, який втратив руку під Іловайськом.

Також серед учасників INVICTUS KRYVBAS: боєць 40-го батальйону «Кривбас» Сергій Гордєєв, воїн 93-й ОМБ Андрій Хваль та Костянтин Тарабар з 17-я ОМТБ.

"Хочу подякувати інструкторському складу DZ Майське, повітряним операторам, технічному персоналу та пілотам, за безпечні стрибки, за небо для хлопців!", - написав Микола Колесник.

Прикметно, що на цьогорічних «Іграх Нескорених», які пройшли у Києві Сергій Гордєєв отримав бронзову медаль за стрільбу з лука, Ігор Павлов медаль такого ж ґатунку виборов за веслування, а Костянтин Тарабар золото за штовхання ядра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...