App Store Google Play

Ветерани війни з Дніпра та Кривого Рогу підкорили небо стрибками з парашутом

27.08.2018 11:20
Ветерани війни з Дніпра та Кривого Рогу підкорили небо стрибками з парашутом

25 серпня ветерани Дніпра та Кривого Рогу, які воювали на Сході України підкорили небо стрибками з парашутом на аеродромі в селі Майське. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку депутата Криворізької міськради Миколи Колесника у Facebook.

Як зазначається, інструкторський склад DZ Майське забезпечили безпечні стрибки для бійців, які отримали тяжкі травми під час військових дій.

На стрибки з парашутом наважились: колишній боєць батальйону «Кривбасс» Василь Стуженко, боєць 40-го БТО "Кривбас" Ігор Павлов, який втратив руку під Іловайськом.

Також серед учасників INVICTUS KRYVBAS: боєць 40-го батальйону «Кривбас» Сергій Гордєєв, воїн 93-й ОМБ Андрій Хваль та Костянтин Тарабар з 17-я ОМТБ.

"Хочу подякувати інструкторському складу DZ Майське, повітряним операторам, технічному персоналу та пілотам, за безпечні стрибки, за небо для хлопців!", - написав Микола Колесник.

Прикметно, що на цьогорічних «Іграх Нескорених», які пройшли у Києві Сергій Гордєєв отримав бронзову медаль за стрільбу з лука, Ігор Павлов медаль такого ж ґатунку виборов за веслування, а Костянтин Тарабар золото за штовхання ядра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...