App Store Google Play

Два місяці без газу: під ДніпроОДА мітингували мешканці Краснопілля

27.08.2018 20:00
Два місяці без газу: під ДніпроОДА мітингували мешканці Краснопілля

Сьогодні, 27 серпня, мешканці Краснопілля вийшли на мітинг під стіни ДніпроОДА, адже майже два місяці тому в містечку вимкнули газ і досі не увімкнули назад. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

2 липня, майже два місяці тому, в 1600 будинках у Краснопілля "Дніпрогаз" вимкнув постачання газу, повідомивши про те, що відключення відбуваються через проведення регламентних робіт строком на один місяць. Проте наразі газопостачання досі не відновили.

"Нас попередили, що місяць газовики займатимуться профілактичними роботами. Хоча раніше це займало три-чотири дні. Вже збігає серпень, тобто два місяці ми просто сидимо без газу. Окрім того, усім мешканцям Краснопілля познімали лічильники. І чомусь жодний лічильник не пройшов перевірку. І наголошують, що ми маємо купити нові лічильники за свій рахунок", - розповіла активістка, мешканка Краснопілля Надія Шевельова.

Жінка також додала, що містяни відмовилися купувати прилади вимірювання, адже лічильники встановлюються безкоштовно. Ба більше, підприємство має повернути старі лічильники господарям.

"Старі лічильники повертати відмовляються. А ще наголошують, що ми маємо купити конкретні прилади в конкретних магазинах. Це відвертий саботаж монопольної компанії. Тому ми прийшли до ДніпроОДА, аби влада допомогла розібратися", - зазначила Шевельова.

 В свою чергу, начальник управління паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ДніпроОДА Едуард Кирпичов пообіцяв якнайшвидше виріiити це питання. Разом із мітингувальниками він вирушив до ПАТ "Дніпрогаз".

 Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі люди мітингували через вимкнення води.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...