App Store Google Play

У Дніпрі продавці знесеного на Тополі ринку продовжують торгувати на руїнах

26.08.2018 09:00
У Дніпрі продавці знесеного на Тополі ринку продовжують торгувати на руїнах

У Дніпрі продавці знесеного ринку на Тополі-3 продовжують торгувати на руїнах. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Інформатор».

Як зазначається, на місці знесених МАФів розкидані купи сміття і уламків, ніби ринок щойно демонтували. Вся вулиця виглядає, як після бомбардування: продукти перемішалися зі сміттям, залишками конструкцій і уламками. Крім цього, на місцях колишніх кіосків вже стоять торгівці.

«Раніше у мене був кіоск з книгами. Тепер вся трикімнатна квартира від підлоги до стелі забита книгами, і що з ними робити? У мене тільки книг було 3,5 тонни. А центральних бібліотек в місті залишилося тільки дві. Куди тепер студентам діватися?», - говорить продавець Світлана.

Більш підприємливі просто знаходять місця, де сміття не дуже багато і можна поставити ящики з продукцією. При будь-якій згадці про недавні події, продавці одразу починають висловлювати своє обурення.

«Ми тут самі всі побудували, за свої гроші. Нам ніхто нічого не давав, тому що це не була споруда ринку. І ніхто нас не попереджав, ніхто нічого не говорив. Приїхали вночі і все знесли, а ми залишилися без нічого», - розповів один з підприємців.

За словами юриста КП «Благоустрій міста» Романа Олійника, ринок був самовільним і працював на цьому місці п’ять років. Місцевих жителів і підприємців ситуація дуже обурила і люди всіма способами висловлювали комунальникам своє негативне ставлення до демонтажу.

Нагадаємо, що вночі, 21 серпня, у Дніпрі демонтували цілий базар – близько сорока торговельних точок. Дії КП «Благоустрою міста» обурили місцевих жителів та підприємців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...