App Store Google Play

Зродились ми великої години: Президент відкрив парад словами з Маршу Нової Армії

24.08.2018 16:30
Зродились ми великої години: Президент відкрив парад словами з Маршу Нової Армії

Сьогодні, 24 серпня, під час святкового параду з нагоди Дня Незалежності України та 100-річчя відродження української державності, на головній вулиці країни вперше офіційно прозвучав Марш Нової Армії. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Окрім першого історичного виконання Маршу на на Хрещатику, рядками із навого славня українського війська Верховний головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко розпочав свою урочисту промову та відкрив військовий парад.

В параді взяли участь близько 5 тисяч вояків та десятки одиниць бойової техніки, серед яких були новітні зразки озброєння. Також до відзначення Дня Незалежності долучилися 18 іноземних  делегацій країн-партнерів. 

Разом із Маршем Нової Армії вперше у Києві лунало й нове вітання військових "Слава Україні - Героям слава", а попереду парадних розрахунків йшли прапороносці з бойовими знаменами чотирьох підрозділів Армії УНР.

Проект "Маршу Нової Армії" реалізовано за сприяння народного депутата Андрія Денисенка. Головою та автором проекту виступив соліст гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка, директором - військовослужбовець з Дніпра Аріслав Пастернак.

Раніше гімн ОУН "Зродились ми великої години" вже двічі лунав над вулицями і площами Дніпра. Спочатку його акапельно виконували учасники смолоскипний марш на честь дня народження Степана Бандери під стінами Дніпровської міськради. Перше ж виконання самим Олегом Скрипкою у супроводі військового оркестру сталося також у Дніпрі - 22 січня на День Соборності України під час урочистого відкриття пам'ятного хреста на честь Злуки українських земель.

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...