App Store Google Play

У Дніпрі мер Львова поділився успішнішими проектами розвитку свого міста

23.08.2018 08:30
У Дніпрі мер Львова поділився успішнішими проектами розвитку свого міста

У Дніпрі міський голова Львова Андрій Садовий розповів активістам, бізнесмен та молоді про досвід розвитку сучасного міста. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - приміщення I coworking Hub.

Громадськість Дніпра відвідала презентацію проекту Андрія Садового Urban Talks, мета якого - налагодити діалог між українськими містами та обмінятися досвідом.

Теми, які підняв політик стосувалась туризму, брендуванню, освіти та ІТ-технологій та авікампаній. Зокрема міський голова Львова вважає, що потрібно створити загальноукраїнську лоу-костову компанію, щоб можна було "за сто гривень" літати до різних куточків України. Для цього мер Львова пропонує замовити під виготовлення заводу Антонова нові 10-15 літаків.

«Аналітики Інституту міста Львова втілили практики, які необхідні сучасному місту. Тож фахівці готові ділитися ідеями розвитку міста. Наприклад, минулого року Львів відвідали більше, ніж два мільйона 700 тисяч. Це дає поштовх для малого та середнього бізнесу. Так має бути в усіх містах», - зазначив Андрій Садовий.

Крім того, до Дніпра завітав головний архітектор Львова Чаплинський, який поділився провідними ідеями містобудування.

Подібні зустрічі вже пройшли у Рівному, Житомирі, Чернівцях, Тернополі, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороді, Краматорську, Слов’янську та Запоріжжі.

Раніше повідомлялося, що міський голова Львова Андрій Садовий відвідав Дніпровський Музей АТО та збирається перейняти концепцію розробників. Для цього мер запросив дніпровських фахівців до Львова. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...