App Store Google Play

Експозиція, присвячена історії ФК «Дніпро» поповнилась футбольними значками

23.08.2018 09:20
Експозиція, присвячена історії ФК «Дніпро» поповнилась футбольними значками

Мешканка Дніпра Ангеліна Распопова передала до фондів історичного музею книгу та значки, які передають історію гравців ФК «Дніпро». Про це повідомляє Дніпроград з посилпанням на сторінку музею у Facebook.

Спортивна колекція фондів історичного музею поповнилась монографією Распопова "Феномен перемоги "Дніпра – 83" та символічними значками.

Прикметно, що у стінах музею триває чергова футбольна виставка до 100-річчя ФК "Дніпро".  З чого починалася і як розвивалася історія ФК «Дніпро» можна дізнатися завдяки представленим експонатам та участі ветеранів клубу — тренерів, гравців та вболівальників.

На виставці історія ФК представлена ретро фотографіями 1980-х років, негативи яких надав син тренера «Золотого Дніпра-83» Олег Ємець та фотографіями з фондової колекції музею 1920-80-років.

Розвиток ФК «Дніпро» у 2012-1014 роках постав на фото українського фотографа Павла Маменка. Всі бажаючі зможуть відвідати експозицію до 14 вересня включно.

Раніше повідомлялось, що спортивна скарбниця Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького поповнилась унікальними спортивними нагородами чемпіонів та призерів XV Паралімпійських Ігор.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...