App Store Google Play

Експозиція, присвячена історії ФК «Дніпро» поповнилась футбольними значками

23.08.2018 09:20
Експозиція, присвячена історії ФК «Дніпро» поповнилась футбольними значками

Мешканка Дніпра Ангеліна Распопова передала до фондів історичного музею книгу та значки, які передають історію гравців ФК «Дніпро». Про це повідомляє Дніпроград з посилпанням на сторінку музею у Facebook.

Спортивна колекція фондів історичного музею поповнилась монографією Распопова "Феномен перемоги "Дніпра – 83" та символічними значками.

Прикметно, що у стінах музею триває чергова футбольна виставка до 100-річчя ФК "Дніпро".  З чого починалася і як розвивалася історія ФК «Дніпро» можна дізнатися завдяки представленим експонатам та участі ветеранів клубу — тренерів, гравців та вболівальників.

На виставці історія ФК представлена ретро фотографіями 1980-х років, негативи яких надав син тренера «Золотого Дніпра-83» Олег Ємець та фотографіями з фондової колекції музею 1920-80-років.

Розвиток ФК «Дніпро» у 2012-1014 роках постав на фото українського фотографа Павла Маменка. Всі бажаючі зможуть відвідати експозицію до 14 вересня включно.

Раніше повідомлялось, що спортивна скарбниця Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького поповнилась унікальними спортивними нагородами чемпіонів та призерів XV Паралімпійських Ігор.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...