App Store Google Play

У центрі та на вокзалі Дніпра неможливо заплатити за парковку законно - через паркомат

22.08.2018 19:00
У центрі та на вокзалі Дніпра неможливо заплатити за парковку законно - через паркомат

У центрі та на вокзалі Дніпра відсутня можливість заплатити за паркування автівки законно - через паркомат. Попри заборону, паркувальники міста продовжують брати у власників авто гроші готівкою. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Національного корпусу у Facebook.

Активісти Національного корпусу перевірили, чи відповідають умови платних парковок у Дніпрі законодавству. Рейд охопив центральний райони та міський вокзал.

Результати перевірок виявилися невтішними, адже можливість оплати через паркомат взагалі відсутня. Тож власники автомобілів у Дніпрі продовжують платити шахраям.

«Перевіряли роботу паркоматів, паралельно нагадавши паркувальникам, що брати гроші готівкою з власників авто – це злочин, а саме вимагання коштів. Також ми проінформували дніпрян, що слід уникати та не давати на руки гроші паркувальникам в синіх сорочках, а законно заплатити за парковку в бюджет міста - через паркомат», - зазначили активісти.

За повідомленням членів Нацкорпусу, боротьба з незаконними парковками продовжується.

Нагадаємо, що Верховна Рада України прийняла Закон щодо реформування сфери паркування. Наразі нові положення мають впроваджуватись у Дніпрі.

Раніше повідомлялося, що на сьогодні у місці знаходиться близько шестиста паркувальних майданчиків. У цілому для денних парковок відведено 73 об’єкти, з них 30 вже функціонують за допомогою паркоматів.  Інші 43 є безкоштовними, оскільки їх вважають економічно недоцільними для встановлення плати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...