App Store Google Play

У Дніпрі Гриценку піднесли гарбуза за проданий колись військовий шпиталь

22.08.2018 09:40
У Дніпрі Гриценку піднесли гарбуза за проданий колись військовий шпиталь

Вчора, 21 серпня, біля дніпровського аеропорту група активістів, серед яких були ветерани АТО, вручила потенційному кандидату в президенти Анатолію Гриценко гарбуза за проданий колись росіянам дніпровський військовий шпиталь. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам Гриценко, передає Дніпроград.

"В аеропорту Дніпра під час зустрічі з нашими партійцями підійшло троє в чорному, тітушкуватої зовнішності, з гарбузом: «Хочемо вручити Вам, за госпіталь». Запитав, що вони знають про мене? Нічого, їм не цікаво. Про який госпіталь йдеться? При якому з міністрів, після мене, придумали з ним аферу? Не знають, нецікаво. Коли і ким я працював в Уряді? Нецікаво. Чому гарбуз? Слова гарбуз не розуміють: мы принесли не гарбуз - кабак. Хто попросив передати? Знизають плечима", - пише політик.

В 2007 році Міноборони передало одній з компаній більше 10 тисяч квадратних метрів нерухомості та майже 4 га землі Дніпропетровського військового госпіталю для модернізації матеріально-технічної бази. Для проведення робіт ця компанія взяла кредит в банку БТА на 130 мільйонів гривень під заставу майна госпіталю. Гроші не повернули, тож врешті майно лікарні перейшло у власність банку. У 2014 році юристи почали повертати будівлю в державне майно.

Анатолій Гриценко у 2014 році зазначав, що прокуратура в рамках кримінального провадження за часів Януковича перевіряла його рішення щодо військового госпіталю Дніпра й не знайшла у них нічого протизаконного. За словами лідера партії "Громадянська позиція", усі дії, які спричинили відчуження госпіталю, відбулися вже під патронатом його наступника на посаді міністра Юрія Єханурова.

"Коли я пішов з посади міністра оборони, прийшов Єхануров, в цей час з'явилися дільці, які підписали дві нові угоди й змінили суть основної", - виправдовувався у свій час Гриценко.

Хоча слова Гриценка й виглядають переконливими, питання щодо застави військового майна, в тому числі нерухомого залишаються. Аби повернути військовий госпіталь державі в умовах війни знадобилося більше трьох років.

У гучній справі щодо госпіталю, яка тяглася понад два роки, поставили крапку у 2016. Вищий господарський суд України повернув з приватної власності у державну Дніпровський військовий шпиталь. Остаточно цей проце завершився наприкінці минулого року. Наразі шпиталь Дніпра - один із небагатьох медзакладів, який в першу чергу приймає поранених бійців з лінії фронту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...