App Store Google Play

Корупція у Дніпрі дійшла до критичної межі, - розслідувачі

22.08.2018 20:00
Корупція у Дніпрі дійшла до критичної межі, - розслідувачі

Громадські активісти та журналісти Дніпра об'єдналися в один інформаційний ресурс, аби разом боротися з корупцією у місті. Сьогодні, 22 серпня, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" учасники коаліції розповіли свою мотивацію та подальші дії, передає Дніпроград з місця подій.

Учасниками об’єднання стали такі організації та ЗМІ як видання "Лица" та "БюроUA", громадські організації "Центр громадських розслідувань", "Громадський Контроль" та "ЗОВ".

Представник "Центра громадських розслідувань" Олександр Соболь розповів, що корупція в Дніпрі дійшла до критичної межі .

"Всі, хто займається у Дніпрі тими чи іншими розслідуваннями, сходяться на одній думці – рівень корупції та порушень роботи з бюджетом просто зашкалює. І щороку ця ситуація набирає обертів та перетворюється у систему. Наприклад, майже всі функції апарату перейшли на аутсорс, тобто ті функції, які мали б виконувати комунальні підприємства чи департаменти, віддаються в приватні руки, що є неефективним використанням бюджету, при цьому штат міської ради продовжує збільшуватись", - зазначив Соболев.

Аби викрити міську раду у корупційних схемах та надати цьому якнайбільшого розголосу, активісти вирішили об'єднатися і створити єдиний ресурс, на якому збиратимуть всі свої найвдаліші матеріали.

"Народилась ідея аби об’єднати власні зусилля та зробити єдину платформу, аби пересічному мешканцю Дніпра було зручно дізнаватися  про корупційні схеми в місті. Об'єднання отримало назву "Мережа розслідувачів Дніпра". Насправді справа із корупцією у місті доходить до абсурда. Аби викорінити та звільнити місто від такого нахабного та масштабного розкрадання коштів, єдиний вихід громадськості – надавати цим діям розголосу. А платформа «Мережа розслідувачів Дніпра» допоможе збільшити кількість осіб, які побачать випадки корупції та наші розслідування", - розповів голова "Громадського контролю" Артем Романюков. 

Громадське об'єднання наголошує, що вони відкриті для усіх небайдужих містян і запрошують усі ЗМІ міста, громадських активістів та органцізацій долучатися до ініціативи та надавати власні розслідування для публікацій.

"Насправді тем для розслідувань дуже багато. Адже кожний, хто починає займатися підозрілим кадровим призначенням, закупкою та іншими діями міської ради, обов’язково натикається на корупцію", - зазначила представник видання "Лица" Олена Гарагуц.

Всі розслідування будуть розміщуватись на сторінці у соцмережі Facebook та дублюватися у спеціально створеному телеграм-каналі.

Дніпроград уважно слідкуватиме за роботою громадських розслідувачів та висвітлюватиме їх діяльність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...