App Store Google Play

У Дніпрі на Тополі без попередження знесли цілий базар вмістом кілька десятків торговельних точок

21.08.2018 15:00
У Дніпрі на Тополі без попередження знесли цілий базар вмістом кілька десятків торговельних точок

Сьогодні вночі, 21 серпня, у Дніпрі демонтували цілий базар – близько сорока торговельних точок. Дії КП «Благоустрою міста» обурили місцевих жителів та підприємців. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – ж/м Тополя-2.

За словами юриста КП «Благоустрою міста» Романа Олійника вночі був проведений захід направлений на усунення порушень благоустрою міста на підставі виконкому Дніпровської міської ради від 24.07.2018-го року. «Порядок» комунальники наводили шляхом демонтажу торговельного майданчику, так званого базару.

Було знесено кілька десятків точок з продовольчими та непродовольчими товарами, серед них дві наливайки, які уціліли із загальної маси брухту найкраще.

Роман Олійник зауважив, що даний базар на території житлового масиву розміщувався самовільно та незаконно протягом п’яти років. Мовляв, у підприємців не було відповідного договору оренди. Юрист наголошує, що адміністрацію завчасно попередили про необхідність самовільного звільнення території, але начебто вимоги були проігноровані і демонтаж був проведений силоміць.

Проте засновник двох об’єктів на даному торговельному майданчику Володимир Целіщев заявляє, що ніхто людей про демонтаж не попереджав. Чоловік продемонстрував документи на право власності даною територією і зазначив, що вже протягом 18 років платить до бюджету за оренду.

 

Роман Олійник додав, що базар зносили вночі лише з метою забезпечення нормальної діяльності району та для уникнення конфліктних ситуацій.

Місцеві жителі називають це звичайним рейдерським захватом, близько десяти разів вони намагалися визвати поліцію, але марно. Люди бідкаються, що даний торговельний майданчик був дуже зручним і зазвичай з дешевими і якісними продуктами.

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі з галасом закривали чергову наливайку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...