App Store Google Play

У Дніпрі на Тополі без попередження знесли цілий базар вмістом кілька десятків торговельних точок

21.08.2018 15:00
У Дніпрі на Тополі без попередження знесли цілий базар вмістом кілька десятків торговельних точок

Сьогодні вночі, 21 серпня, у Дніпрі демонтували цілий базар – близько сорока торговельних точок. Дії КП «Благоустрою міста» обурили місцевих жителів та підприємців. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – ж/м Тополя-2.

За словами юриста КП «Благоустрою міста» Романа Олійника вночі був проведений захід направлений на усунення порушень благоустрою міста на підставі виконкому Дніпровської міської ради від 24.07.2018-го року. «Порядок» комунальники наводили шляхом демонтажу торговельного майданчику, так званого базару.

Було знесено кілька десятків точок з продовольчими та непродовольчими товарами, серед них дві наливайки, які уціліли із загальної маси брухту найкраще.

Роман Олійник зауважив, що даний базар на території житлового масиву розміщувався самовільно та незаконно протягом п’яти років. Мовляв, у підприємців не було відповідного договору оренди. Юрист наголошує, що адміністрацію завчасно попередили про необхідність самовільного звільнення території, але начебто вимоги були проігноровані і демонтаж був проведений силоміць.

Проте засновник двох об’єктів на даному торговельному майданчику Володимир Целіщев заявляє, що ніхто людей про демонтаж не попереджав. Чоловік продемонстрував документи на право власності даною територією і зазначив, що вже протягом 18 років платить до бюджету за оренду.

 

Роман Олійник додав, що базар зносили вночі лише з метою забезпечення нормальної діяльності району та для уникнення конфліктних ситуацій.

Місцеві жителі називають це звичайним рейдерським захватом, близько десяти разів вони намагалися визвати поліцію, але марно. Люди бідкаються, що даний торговельний майданчик був дуже зручним і зазвичай з дешевими і якісними продуктами.

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі з галасом закривали чергову наливайку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...