App Store Google Play

У Черкаському та Гвардійському водопостачання відновлено, але комплексно проблема ще не вирішена

21.08.2018 15:40
У Черкаському та Гвардійському водопостачання відновлено, але комплексно проблема ще не вирішена

Сьогодні, 21 серпня, у Дніпропетровській обласній раді відбулося засідання робочої групи, яка опікується забезпеченням водопостачання у військові містечка Гвардійське та Черкаське. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Наразі вода подається з 5:00 до 23:00. Відповідно, протягом дня населення стабільно забезпечене водними ресурсами і рівень соціальної напруги потроху спадає. Втім, за словами заступника голови облради Валерія Безуса, якщо не вирішити ряд питань, то найближчим часом Черкаське та Гвардійське знову опиняться у кризовій ситуації.

Справа в тому, що комунальне підприємство, яке мало б забезпечувати водними ресурсами ці населені пункти, фактично вже давно ліквідовано, а все, що від нього залишилося — це борги та зруйнована інфраструктура. Наразі на вищих рівнях влади йде дискусія щодо того, яким чином у перспективі варто забезпечувати військові міста водою. У перспективі є два плани виходу із ситуації: створити мережу, яка забезпечить населені пункти водою із підземних джерел, або ж шукати сотні мільйонів на відновлення водоканалу.

“Ми повинні розуміти, що якщо навіть знайти декілька сотень мільйонів гривень, процес відновлення цього підприємства займе декілька років, якщо взагалі дійде до логічного завершення”, - зазначив Валерій Безус.

Аби забезпечити комплексне вирішення питання, наразі потрібна взаємодія різноманітних гілок влади різного рівня — від селищ до Міністерства оборони України. Відповідно до цього, заступник голови облради наразі планує зустрітися з представниками міністерства та донести їм наявні проблеми та можливі шляхи вирішення.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Андрій Денисенко зазначив, що проблема із забезпеченням водою Черкаського та Гвардійського носить і політичний характер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...