App Store Google Play

Брати участь у штурмі Іловайська добровольчі батальйони закликав Корбан

21.08.2018 18:20
Брати участь у штурмі Іловайська добровольчі батальйони закликав Корбан

Геннадій Корбан у серпні 2014 закликав командирів добробатів взяти участь у штурмі й звільненні Іловайська і обіцяв грошову винагороду за вдалу операцію.

Про це написав дніпровський блогер, учасник бойових дій на Сході Ярема Галайда.

«Мало хто знає, що у перших числах серпня 2014 року Корбан зібрав у себе на сьомому поверсі ДніпроОДА командирів добробатів і закликав взяти участь у штурмі й звільненні Іловайська. Першому хто візьме контроль над містом обіцялося 300 000 доларів. Готівкою з власного фонду», - повідомив Галайда.

Тоді, розповів доброволець, Корбан не приховував, що це його власна ініціатива, про яку не знає ані Генштаб, ані хтось з київської влади.

«Мовляв, вони, паркетні ідіоти, не розуміють важливості моменту і що саме там, в Іловайську, поворотний пункт цієї війни», - цитує екс-чиновника активіст.

Проти цього виступив Ярош, який відмовився спрямовувати Правий Сектор без погодження з керівництвом Антитерористичного центру, різко заперечував, але піддався на вмовляння Береза, про що не раз щиро шкодував.

Як відомо, найбільше жертв у тій трагедії зазнали саме добробати.

«Так що перед тим, як піаритися на установці пам‘ятників нашим хлопцям, полеглим у цій його кривавій авантюрі, Корбану-Іловайському було б не гріх покаятися десь біля Стіни Плачу», - підсумовує Ярема Галайда.

Раніше, нагадаємо, Геннадій Корбан назвав себе "безпосереднім часником подій в Іловайську".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...