App Store Google Play

Найвищий рівень послуг у Дніпрі надає ЦНАП «Правобережний», - результати моніторингу

20.08.2018 17:20
Найвищий рівень послуг у Дніпрі надає ЦНАП «Правобережний», - результати моніторингу

Експерти Правозахисної групи «СІЧ» повідомили результати незалежного моніторингу ЦНАПів Дніпра. Так, Центр «Правобережний» виявився найзручнішим та доступним, тому отримав 697 балів із 935 можливих. Про це інформує Дніпроград з посиланням на сторінку моніторингу у Facebook.

Серед переваг, які можна отримати у центрі «Правобережний», монітори відмітили зручне місце розташування - на червоній лінії проспекту (пр. Дмитра Яворницького 75), велике та світле приміщення. Центр розташований на першому поверсі, у ньому достатньо вільного простору, є окремий сектор для очікування, місць для відвідувачів цілком достатньо.

Монітори зауважили зручність та доступність Центру для людей з інвалідністю. Стенди з інформацією є відкритому доступі, оголошення розміщуються у спеціально відведеному місці. У ЦНАПі працює один термінал, однак біля якого немає великих черг, адже консультанти допомагають ним скористатися. Усередині працює інформаційно-консультаційний центр. Для відвідувачів передбачений персональний комп’ютер.

Серед мінусів - недостатня кількість бланків заяв у вільному доступі, відсутність копіювального апарату у приміщенні, відсутність дитячого куточка. Зі слів мешканців, у Центрі іноді трапляються черги через недостатню кількість працівників. На одного адміністратора у день випадає від 20 відвідувачів.

Усього в Центрі надають понад 90 послуг, з якими можна ознайомитися за посиланням - https://cnap.dniprorada.gov.ua/categories/.

Для порівняння, ЦНАП «Лівобережний» отримав 671 бал з 935, а Департамент адмінпослуг та дозвільних процедур Дніпровської міськради – 416 балів.

Раніше повідомлялося, що половина адміністративних послуг в Дніпрі досі надається з годинними чергами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...