App Store Google Play

У Дніпрі презентували кінострічку "Патріот" про бійців 43-ої ОМПБ

19.08.2018 15:00
У Дніпрі презентували кінострічку "Патріот" про бійців 43-ої ОМПБ

Вчора, 19 серпня, під урочистостей приурочених до святкування четвертої річниці створення 43-ої ОМПБ, відбулася прем'єра фільму «Патріот» про учасників батальйону. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

В основу сюжету покладені особисті та військові історії військових 43-го окремого мотопіхотного батальйону.  

"Це фільм-роздум. В ньому члени батальйону розповідають про себе, свої думки, свою історію. Фільм заявлений в декількох почесних закордонних кінофестивалях, сподіваємося, що кінострічка отримає відзнаку і ми б хотіли запустити його в прокат. Сьогодні відбувається прем'єра фільму. Дуже цікаво подивитися, що у результаті вийшло. Адже роботи зроблено чимало", - зазначив депутат обласної ради, екс-командир 43 ОМПБ Олександр Водолазький.

Знімали фільм на Світлодарській дузі в 2017 році. Режисером, сценаристом та ідейним натхненником кінострічки став митець Едуард Яровий.

"Ми підняли декілька основних тень, зокрема питання вибору військового на війні, думка тих, хто перебуває в безпосередній зоні конфлікту про війну та послання військових до мирного населення України. Переконаний, що фільм вартий уваги і припаде до серця усім українцям, яких так чи інакше торкнулася війна", - зазначив Яровий.

Поки фільм можна переглянути в музеї АТО. Найближчим часом військові планують провести ще декілька презентацій кінострічки.

Нагадаємо,  під час урочистого шикування на честь четвертої річниці з дня формування 43 ОМПБ ветерани батальйону передали бойовий прапор батальйону до музею АТО.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...