App Store Google Play

Бумбокс, нічний показ фільмів та інші розваги: у Дніпрі стартував фестиваль "Стопудівка-2018"

18.08.2018 13:30
Бумбокс, нічний показ фільмів та інші розваги: у Дніпрі стартував фестиваль "Стопудівка-2018"

Вчора у Дніпрі стартував п'ятий ювілейний рок-фестиваль -"Стопудівка-2018". Протягом трьох діб відвідувачі зможуть відволіктися від буденності і насолодитися виступами українських виконавців.  Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця проведення - Монастирського острову.

"Даний фестиваль являється достатньо відомим явищем в культурному молодіжному середовищі. Також він став справжньою яскравою подією цього літа, - зазначив начальник управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради Євген Хорошилов, - Окрім того, на проведення рок-фестивалю з міського бюджету не було виділено жодної копійки. Вся допомога була надана або з позабюджетних джерел, або з боку спонсорів". 

Фестиваль відкрила українська група BAKENBARDY, яка за короткий час існування встигла випустити і презентувати свій альбом. Також вони встигли побувати на деяких популярних фестивалях.

Глядачі активно підспівували і танцювали під запальну музику. 

За словами директора фестивалю «Стопудівка», заступника голови громадської організації «К12» Сергія Головацького, цьогорічний фестиваль набагато маштабніший за минулі роки.

"Першу "Стопудівку" ми робили два роки тому, і це був фактично перший фестиваль у Дніпрі. Цього року він буде масштабнішим завдяки доданим локаціям", - зазначив він.

Для найменших гостей фесту розробили дитячий майданчик і різні забави.

Однією з родзинок фестивалю буде показ фільмів від українських режисерів. Показувати їх будуть вночі 17 та 18 серпня. 

На фестивалі працювала ще одна сцена, де також виступали відомі українські рок-групи.

Під вечір на сцені виступив прогресивний поп-рок гурт Натоліч. Хлопці стрімко та рішуче підкорюють щаблі музичної індустрії нашої країни, а разом з тим -  і серця своїх шанувальників.

Вокаліст Бумбоксу Андрій Хливнюк зазначив, що вже не вперше приїздить до нашого міста.

"Гостинність - це те, що мені подобається у вас. На фестивалях колективи зазвичай грають відомі пісні. Люди приходять послухати сюди те, що вони вже знають. Мене надихає все. Один несподіваний погляд незнайомої людини може надихнути більше, ніж осінь в Канаді. Від фестивалю чекаю віддачі. Я хочу дати і отримати назад ", - зазначив він.

Останніми на сцену вийшли хлопці гурту RADIONIKA. Вони вже не вперше виступають на фесті "Стопудівка". Наразі можна було прослухати різні кавер-версії відомих пісень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...