App Store Google Play

Цьогоріч в Томаківському районі планують відремонтувати п’ять доріг, - ДніпроОДА

17.08.2018 18:40
Цьогоріч в Томаківському районі планують відремонтувати п’ять доріг, - ДніпроОДА

Дніпропетровська облдержадміністрація цьогоріч оновить в Томаківському районі п’ять доріг. На трьох з них – роботи вже виконані. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Капітальний ремонт доріг всередині населених пунктів Дніпропетровщини – це одне із завдань, поставлених Президентом України Петром Порошенком перед Дніпропетровською облдержадміністрацією. У 2018 році з обласного бюджету на оновлення автошляхів виділено рекордну суму – понад 1 млрд. гривень», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Коштом обласного бюджету оновили дорожнє покриття на вулиці Ватутіна в селищі Томаківка. Тепер там якісний асфальт та розмітка.

«Це одна із головних вулиць селища. Тут розташовані багатоповерхівки, опорна школа. Власними силами ми її підлатували, але значною мірою це нічого не вирішувало. Через погану дорогу навіть псувалися шкільні автобуси», – сказав голова Томаківської об’єднаної громади Іван Калашник. 

Капремонт – вперше в історії.

«Ми чекали ремонту роками. Тепер все, як треба. Дуже гарно, немає тих ям. Велика подяка», – радіє місцева мешканка Любов Микулянець. 

«Після ремонту їздити по Ватутіна – саме задоволення. Приємно і мені, і машині», – зазначив місцевий мешканець Роман Абабін.  

Дві дороги відремонтували в селі Топила – Українську та Кар’єрну.

«Цими шляхами підвозимо дітей до школи, проїздить багато вантажних автомобілів. Тепер тут безпечно і комфортно рухатись», – сказав голова Мирівської об’єднаної громади Володимир Біленко.   

На капремонт – п’ятирічна гарантія.

«Все життя проживаю на цій вулиці. Мріяли про оновлення. І нарешті дочекались не ремонту, а чуда якогось!», – сказав місцевий мешканець Віктор Тройнов. 

Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині оновлюють близько 130 доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...