App Store Google Play

"Я не з тобою розмовляю!" - мер Дніпра нахамив голові облради

17.08.2018 14:20
"Я не з тобою розмовляю!" - мер Дніпра нахамив голові облради

Міський голова Дніпра Борис Філатов перейшов на новий рівень і почав хамити в соцмережах не лише мешканцям міста, але й представникам обласної влади.

Користуючись нагодою отримати не лише піар у вигляді згадки про формальну причетність до встановлення облдержадміністрацією у Дніпрі унікального 72-метрового флагштока з державним прапором, але й фінансовий зиск, в дописі  на Фейсбук радника голови ОДА Юрія Голика Філатов попросив обласну владу «вкладати обласні кошти в Місто».

Як відомо, попри рекордний для Дніпра бюджет у майже 14 млрд грн, через так само рекордну корупційну  складову на більшість нагальних проблем у місті у мерії традиційно «немає грошей».

 

В коментарях очільнику Дніпра Юрій Голик нагадав про низку проектів, які обласна влада здійснює цьогоріч: це і реконструкція низки шкіл та Діорами, медіатеки, ресурсні кімнати, завершення будівництва об’їзної дороги, робота над реконструкцією парка Шевченко тощо.

 

При цьому, як зауважив голова Обласної ради Гліб Пригунов, бюджет розвитку Дніпра в кілька разів більший за бюджет розвитку Дніпропетровщини.

Ці коментарі, а також схвальні відгуки дописувачів щодо результативності роботи області та з критикою діяльності міської влади так роздратували городничого, що він дозволив собі відверто хамські випади убік коментаторів та, зокрема, голови облради:

 

 

«Я розмовляю з ОДА, а не з облрадою. Заздрість – погане почуття», - заявив обурений Філатов, зрозумівши, що «прогин не зараховано» і грошей випросити цього разу не вдалося.

Він також «порадив» Пригунову слідкувати за словами і не вподобувати дописи з «маячнею» - так Борис Альбертович традиційно називає критичні щодо його діяльності коментарі.
«Гліб Пригунов, тобі сумно? Лайкаєш маячню.

Пана Сисоєва (дописувача, який поставив під сумнів здатність міської влади доводити до завершення розпочаті проекти, - ред.) можна зрозуміти і пробачити, як людину некомпетентну, а от п-ну Пригунову краще тримати себе в руках», - написав городничий.

Зрештою, невдовзі коментар Філатова з проханням грошей, як і низка наступних, з різкими висловлюваннями убік обласної влади, з допису Юрія Голика зникли.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...