App Store Google Play

На чотирьох вулицях Солонянського району уклали новий асфальт

16.08.2018 15:20
На чотирьох вулицях Солонянського району уклали новий асфальт

В Солонянському районі коштами обласного бюджету капітально відремонтували чотири дороги. Оновлені вулиці – з якісним асфальтом. На кожну – п’ятирічна гарантія. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Завдяки реформі децентралізації, ініційованій Президентом України Петром Порошенком, на Дніпропетровщині капітально ремонтуємо дороги всередині населених пунктів. За три роки оновили майже 500 вулиць по всій області, нині  реконструюємо ще близько 130», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

В Солонянському районі цьогоріч коштами обласного бюджету оновили чотири дороги. З якісним покриттям – вулиця Кащеєва у селі Військовому.

«Ця дорога побудована ще в 70-ті роки минулого сторіччя. В місцевому бюджеті коштів для її капітального оновлення не було. Ми звернулись до облдержадміністрації за підтримкою – і вулицю оновили. Дуже вдячні. Тут проживає багато молодих сімей, дітей та пенсіонерів», – зазначила голова Військової сільської ради Олена Плахота.  

Нова дорога тепер і в селі Микільське-на-Дніпрі. Її оновили – вперше в історії.  

«Радості – до сліз! Діти катаються на велосипедах, мами  з колясочками гуляють. Дощ пройшов, а ми можемо пройти спокійно, немає калюж та грязюки», – радіє мешканка Микільського-на-Дніпрі Лідія Пастушенко. 

«Вулиця Кооперативна сполучає декілька основних вулиць та виходить до Дніпра», – сказав Микільський сільський голова Віталій Копильцов.  

Капітально відремонтовані вулиці в селах Котлярівка і Павлівка.

«Після опадів тут завжди були калюжі. Тут мешкає багато дітей, в школу йти було не зручно поганою дорогою. А зараз наша вулиця відповідає своїй назві – вона дійсно нова. Після капремонту в нас усе ніби ожило!», – сказала мешканка вулиці Нова села Павлівка Любов Козінь.   

Гарантія на капремонт – 5 років. Всі недоліки підрядники виправлятимуть власними коштами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...