App Store Google Play

На одному з небезпечних перехресть міста змінили пріоритетність руху

15.08.2018 16:00
На одному з небезпечних перехресть міста змінили пріоритетність руху

Сьогодні, 15 серпня, на перехресті трьох вулиць, що з’єднують три житлові райони Дніпра, змінили пріоритетність руху. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Зміни торкнулися перехрестя вулиць Ватутіна, Великої Діївської та Метробудівської. Відтепер головною дорогою визначено Велику Діївську, а другорядними відповідно Ватутіна та Метробудівську. Цими шляхами щоденно курсують тисячі машини, в тому числі і пасажирський транспорт. Й це не дивно, адже навколо перехрестя знаходяться житлові масиви Парус та Покровський, а також Діївка. Окрім цього, вулиця Велика Діївська є єдиною великою дорожньою артерією, яка веде до Таромського та Сухачівки, а також виводить водіїв на трасу до Кам’янського.

За словами представника міської влади, це було зроблено у відповідь на численні скарги місцевих мешканців.

«Ми постійно отримували скарги на цю ділянку дороги й прохання змінити пріоритетність руху. Вже встановлені відповідні знаки й попередження про зміни», - зазначив в.о. директора КП «Дніпродорсервіс» Дмитро Герасимов.

За декілька десятків метрів від перехрестя дійсно з’явилися знаки, які попереджають водіїв, що попереду варто бути уважними й звертати увагу на зміни у русі.

 

Втім, разом із зміною пріоритету руху, з’явилися певні нюанси, які можуть призвести до збільшення кількості ДТП на перехресті. Зокрема, вулиця Ватутіна веде вгору в Діївку і знаходиться під значним нахилом. Відповідно, відтепер водії, які спускаються згори, мають зупинятися і пропускати транспорт, який рухається по Великій Діївській. Деякі автолюбителі в мережі вже розкритикували такі кроки й припускають, що взимку автомобілі просто не встигатимуть гальмувати під нахилом й вилітатимуть на головну дорогу, що потенційно може призвести до страшний ДТП.

Дізнавайтеся найсвіжіші новини першими: підписуйтесь на наш канал у Telegram та на сторінку в Instagram. А також не забувайте долучатися до нашого каналу на YouTube.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...