App Store Google Play

На Дніпропетровщині незабаром з'явиться штатна команда резервного спорту

15.08.2018 20:00
На Дніпропетровщині незабаром з'явиться штатна команда резервного спорту

Створення команди резервного спорту, програма підтримки молодих тренерів, популяризація здорового способу життя та спортивних шкіл. 
Таке насичене та плідне обговорення проблем спорту та фізкультури відбулося під час урочистого нагородження спортсменів. Про це повідомили в прес-службі облради Дніпра, передає Дніпроград.

Гліб Пригунов вручив державну та особисті відзнаки: Богдану Нікішину, Андрію Говорову, Анні Рижиковій, Анастасії Коженковій. Усі вони гідно представили Україну та вибороли призові місця на Чемпіонаті Європи і світу у різноманітних напрямках – легка атлетика, фехтування, плавання та веслування. 

Підтримка активного способу життя та популяризація спорту – це один із пріоритетів роботи Дніпропетровської обласної ради. Цьогоріч фінансування олімпійських видів спорту з обласного бюджету зросло вдвічі. Спортивні об’єкти активно будуються по всій території області. У 2018 році на будівництво закладів фізичної культури виділено 160 млн. грн. 

У найближчих планах – створення штатної команди резервного спорту. Такі об’єднання допоможуть обдарованій молоді максимально розвинути свої здібності, досягти високих спортивних результатів та забезпечать комфортний перехід юних хлопців та дівчат до вищого професійного спорту. 

Тренерська робота для молоді, як зауважили спортсмени, також важливе питання сьогодні для області і всієї країни. Необхідно створити систему, яка буде стимулювати молодих тренерів працювати тут, а не за кордоном. Це можуть бути як матеріальні, так і соціальні заохочення. Окрім цього, приділили увагу питанню популяризації спорту та певних спортивних шкіл, де можна безкоштовно тренуватись. 

"Наші спортсмени – це люди, які бачать можливості, попри труднощі реалізовують свій потенціал та показують високі результати. Ми прагнемо створити якісну систему спортивного виховання і поступово йдемо до цього. В цьому процесі ми маємо стати справжніми партнерами", - зазначив Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...