App Store Google Play

На Дніпропетровщині до кінця року планують відремонтувати 130 доріг

15.08.2018 09:20
На Дніпропетровщині до кінця року планують відремонтувати 130 доріг

У селі Сурсько-Литовське Дніпровського району з 2016 року почали ремонтувати дороги. По дві щороку. Цьогоріч на капітальні ремонти доріг виділили майже 14 000 000 грн. За ці кошти асфальтне покриття відновлюють ще на шести вулицях. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі облради Дніпра.

На своїй сторінці у Фейсбук Гліб Пригунов зазначив, що ремонт доріг на папері – це одна справа. Зовсім інша річ – перевірка якості.

«Ми вимагаємо від підрядників гарантію на 5 років. Громада самостійно вирішила, які автошляхи треба ремонтувати першочергово і це великий плюс децентралізації! Завдяки спільній злагодженій роботі всіх рівнів влади, ми бачимо інтенсивне збільшення об’ємів будівництва доріг по області».

Взаємодія місцевої і обласної влади вкрай важлива у питаннях виділення і спрямування коштів. Депутати приймають відповідне рішення на підставі подання депутатів, що відповідають за свої округи.  В даному випадку будівництво доріг – це спільна робота депутата обл. ради Євгена Жадана з місцевою громадою.

Всього ж по області за цей рік планують відремонтувати 130 доріг у населених пунктах. На це з бюджету передбачено рекордну суму – 1 мільярд гривень. Зараз тривають роботи на трасах державного значення. Ремонтують напрямки на Київ, Запоріжжя, Нікополь, Кривий Ріг, будують об’їздну дорогу.

У 2019 році заплановано ремонт доріг між містами і селами. Протягом останніх трьох років капітальний ремонт провели на 500 комунальних дорогах і 70 км трас державного значення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...