App Store Google Play

На бійців УДА покладено військово-патріотичне виховання дітей Січеславщини

15.08.2018 17:20
На бійців УДА покладено військово-патріотичне виховання дітей Січеславщини

Досвід бійців Української добровольчої армії буде використано у програмі військово-патріотичного виховання дітей та молоді на Січеславщині. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Событие.

Викладачів військово-патріотичного центру «Гарт» запросили координувати військово-патріотичний напрямок роботи у Центрі позашкільної роботи Дніпропетровської області. Про це розповів інструктор з вишкільної та бойової підготовки Національного штабу територіальної оборони «Січеслав», директор КЗ «Горицвіт» Олександр Азаров.

Вже більше року у Кам’янському діє ВПЦ «Гарт», який, співпрацюючи з департаментом освіти та школами міста, провів низку заходів з військово-патріотичного виховання молоді.

«Нашим досвідом зацікавився обласний департамент освіти, і мені запропонували очолити відділ з військово-патріотичного виховання. Наразі перед нами стоїть задача організувати цей відділ та сформувати викладацький колектив. В основу програми буде покладено досвід бойового підрозділу «Чорний туман» УДА, який з 2014 року перебуває на фронті. Бойовий та інструкторський досвід «Чорного туману» став основою для «Гарту», який успішно продовжує діяти у Кам’янському. Також ми будемо виконувати державні програми, такі як «Сокіл» («Джура»), відповідно до наказу президента України про національно-патріотичну роботу. Наша задача — створити якісну програму, яка буде відповідати різним віковим категоріям — від 6 до 18 років», - пояснив Олександр Азаров.

У програму планується включити різні напрямки військово-патріотичної підготовки. Окрім стройової та вогневої підготовки додадуть і такі напрямки, як рукопашний бій, самозахист, парамедицина, інженерно-саперна дисципліна, краєзнавство, спортивне орієнтування та багато іншого. Проте велика увага у цій програмі приділяється спортивній підготовці, адже одна з задач викладачів — виховувати здорове покоління. Перш ніж програма буде поширена позашкільними центрами області, вона пройде узгодження обласним департаментом освіти.

«Наша програма унікальна тим, що вона адаптована під сучасність. Її створювали люди, які відстоюють національну ідею, здобули бойовий досвід, мають педагогічну освіту і чітко усвідомлюють задачі, поставлені перед нами державою. Наша ідея одна: ми прагнемо виховати громадянина України, який буде любити, поважати та прагнути розвитку своєї держави. Ми намагаємося ростити справжніх патріотів України», - додав Олександр Азаров.

Нагадаємо, раніше фахівці КП "Патріот" провели "курс бійця" для учнів професійно-технічного центру.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...