App Store Google Play

ДніпроОДА продовжує реконструкцію однієї з найбільших шкіл Софіївського району

15.08.2018 15:20
ДніпроОДА продовжує реконструкцію однієї з найбільших шкіл Софіївського району

Дніпропетровська ОДА продовжує масштабну реконструкцію Софіївської опорної школи. У зв’язку з цим у ній прагнуть навчатися все більше учнів. Зокрема, на кінець навчального року нараховувалося майже 650 учнів, сьогодні їх – понад 700. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Створення сучасного освітнього середовища у кожній школі незалежно від розмірів населення пункту – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Сьогодні на Дніпропетровщині реконструюємо понад 30 шкіл, 10 з них – опорних. Осучаснюємо все: від фасаду до класів», – розказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Із квітня тривають роботи у Софіївській опорній школі. У найстарішій будівлі – початкових класів – підрядники перейшли до монтажних робіт. Наразі замінили всі вікна, на фініші – ремонт покрівлі. Всередині настилають долівку, укріплюють перекриття. 

У триповерховій будівлі, де навчаються старшокласники, монтують каркас під нову покрівлю й натягують гідробар’єр. До холодів планують оновити систему опалення.

Місцева мешканка Світлана Шинкаренко переконана, до такої школи діти ходитимуть охоче.   

«Мій син Ілля перейшов до четвертого класу. Хочеться, аби він навчався в теплій, затишній і гарній школі. Щоб ходив до неї із задоволенням», – сказала жінка. 

Юлія Качан спочатку сама тут навчалася, тепер – її донька.

 «Бачила в Інтернеті проект майбутньої школи. Зміниться вона кардинально. Все селище чекає на завершення робіт», – розказала вона. 

Ще один з етапів реконструкції – осучаснення  пришкільного стадіону. Будівельники уклали основу під стометрову бігову доріжку, баскетбольний і волейбольний майданчики, міні-футбольне поле.

Крім того, школу термомодернізують яскравим фасадом, прилеглу територію благоустроять. 

«Школа змінюється буквально на очах, і батьки приймають рішення перевести сюди своїх діточок. Тож у зв’язку з оновленням закладу кількість учнів збільшилася. Крім того, вперше за останні роки ми набираємо чотири перші класи. Це позитивна тенденція», – наголосила директорка Софіївської школи Римма Тиркба.

За кількістю учнів Софіївська школа – найбільша не лише в об’єднаній громаді, а й у районі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...