App Store Google Play

У Петриківці ДніпроОДА реконструює пришкільний стадіон

14.08.2018 20:00
У Петриківці ДніпроОДА реконструює пришкільний стадіон

Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює пришкільний стадіон у Петриківці. Підрядники вже облаштували бігові доріжки, майданчики для баскетболу та воркауту, нині готують основу для міні-футбольного поля і тенісу. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Одне із завдань Президента України Петра Порошенка – створення на Дніпропетровщині сучасних умов для занять спортом. За три роки відкрили в області майже 600 спортивних об’єктів. Окрема увага – пришкільним стадіонам. Відновлюємо їх вперше за роки незалежності», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Ремонт стадіону в Петриківській опорній школі розпочали у 2017 році. Підрядники вже облаштували бігові доріжки, сучасний баскетбольний майданчик, встановили тренажери для воркауту. 

Нині заливають фундамент для тенісного майданчика та облаштовують міні-футбольне поле. Пізніше встановлять глядацькі трибуни. 

«Кожному вчителю приємно працювати в сучасних умовах. Дітям це додає додаткової мотивації. Дуже чекаємо на завершення робіт, адже такого стадіону в нашому селищі ніколи не було», – сказала вчитель фізкультури Петриківської опорної школи Наталія Котенко. 

Займатись на оновленому стадіоні будуть майже 700 школярів.   

«Я дуже люблю футбол, вже сім років граю, маю команду. Ми брали участь в Чемпіонаті України серед юнаків. Я чекаю, коли цей стадіон стане сучасним, хочу щоб до нас приїздили відомі футболісти!», – поділився учень 11-го класу Володимир Гаркуша. 

Завершити реконструкцію стадіону планують вже цьогоріч.

Раніше повідомлялося, що у Верхньодніпровську вперше за декілька років оновлять міський стадіон «Машинобудівник».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...