App Store Google Play

Суд у Дніпрі остаточно відмовив прокуратурі в засудженні загиблого командира бойовиків "Гіві"

14.08.2018 15:00
Суд у Дніпрі остаточно відмовив прокуратурі в засудженні загиблого командира бойовиків "Гіві"

Апеляційний суд Дніпропетровської області залишив у силі рішення про повернення в прокуратуру справи щодо командира батальйону "Сомалі" самопроголошеної "Донецької народної республіки" Михайла Толстих на прізвисько "Гіві". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ухвалу Апеляційного суду Дніпропетровської області.

Головна військова прокуратура подала апеляцію на рішення суду першої інстанції, який відмовився почати заочний розгляд справи проти "Гіві".

Прокуратура наполягає на початку процесу засудження екс-командира підрозділу "Сомалі".

У той же час суд вирішив, що "Гіві" не був належним чином повідомлений про початок кримінального провадження проти нього, а крім того не перебуває в міжнародному розшуку.

В матеріалах справи присутня офіційна відмова Інтерполу оголосити громадянина Толстих в розшук.

Також департамент контррозвідки Служби безпеки України надав суду інформацію, що, за його даними, 8 лютого 2017 року "Гіві" був вбитий невідомими особами в своєму робочому кабінеті на базі бойовиків "Сомалі".

"Однак підтвердити офіційно зазначену інформацію оперативний підрозділ не має можливості у зв'язку з тимчасовою окупацією бойовиками терористичної організації ДНР частині території Донецької області", - сказано в судовому рішенні.

Прокурор звернув увагу на те, що підставою для державної реєстрації смерті є документ встановленої форми про смерть, виданий закладом охорони здоров'я або судово-медичною установою, рішення суду про встановлення факту смерті особи в певний час або про оголошення особи померлою.

Таким чином, повідомлення ЗМІ, а також інформація з будь-якого іншого джерела не є підставою, щоб вважати особу померлою.

Суд відкинув ці доводи прокуратури і залишив рішення суду першої інстанції без змін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...