App Store Google Play

Оздоровлення АТОвців та їхніх дітей: підсумки тижня від ДніпроОДА

14.08.2018 11:00
Оздоровлення АТОвців та їхніх дітей: підсумки тижня від ДніпроОДА

Оздоровлення АТОвців та їхніх дітей, присвоєння статусу дитини АТО, навчання з тактичної медицини для луганських копів та книжковий фест. Топ-5 подій тижня з життя Дніпропетровщини – від радника голови Дніпропетровської ОДА Ольги Горб.

Цьогоріч у санаторіях країни вже оздоровилися 160 АТОвців з Дніпропетровщини. Бійці відновлюють сили і в двох реабілітаційних центрах нашої області, зазначила радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

Реабілітаційний центр у Дніпрі прийняв вже понад 300 демобілізованих, – зазначила Ольга Горб. – Перших 30 бійців прийняв і новий реабілітаційний центр в Солоному Лимані»

25 дітей-сиріт та діти бійців АТО відправились до Греції на відпочинок.

«Цього літа діти АТОвців також відпочивали в Данії, Австрії, Польщі та Бельгії. Такі канікули організовує Дніпропетровська обладміністрація разом з іноземними партнерами», – додала Ольга Горб.

Паралельно хлопчики та дівчатка з родин АТОвців оздоровлюються у таборах, санаторіях та дитячих центрах країни.

«Цьогоріч вже оздоровилися майже 142 тисячі дітей Дніпропетровщини. Більше половини з них – пільговики. Це діти АТОвців та переселенців, сироти, відмінники, переможці конкурсів», – сказала радник голови Дніпропетровської ОДА.

На сьогодні вже четверо маленьких мешканців Дніпропетровщини отримали статус дитини, постраждалої внаслідок бойових дій та збройних конфліктів. Ще шестеро подали заявки на присвоєння статусу.

«Такий статус можуть отримати неповнолітні мешканці населених пунктів, в яких проходить АТО та діти-переселенці зі Сходу. Поки він не передбачає ніяких пільг. Однак можливість грошових виплат розглядається», – зауважила Ольга Горб.

Радник голови Дніпропетровської ОДА поділилася і планами.

«Вже завтра в Дніпрі стартують навчання з тактичної медицини для патрульних поліцейських і майбутніх поліцейських інструкторів з Луганщини – перші в Україні. А вже наприкінці вересня плануємо провести біля Дніпропетровської ОДА книжковий фестиваль», – сказала Ольга Горб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...