App Store Google Play

Дніпропетровська облдержадміністрація осучаснює марганецьку школу №7

14.08.2018 12:20
Дніпропетровська облдержадміністрація осучаснює марганецьку школу №7

Одна із найстаріших у Марганці шкіл – №7 набуває сучасного вигляду. Замість сірих холодних стін – світла утеплена будівля. На місті пустиря поруч – сучасний шкільний стадіон. Такий подарунок для дітлахів готує Дніпропетровська облдержадміністрація. Це перша реконструкція закладу за його понад 70-річну історію. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Виконуємо завдання Президента України Петра Порошенка – створюємо новий освітній простір для маленьких мешканців області. Одночасно реконструюємо понад 30 шкіл. Сучасний вигляд ззовні й всередині матиме і марганецька школа №7. Це перша масштабна реконструкція закладу. Учні отримають і великий стадіон із професійним футбольним полем та спортивними майданчиками. Його зведемо на місті пустиря», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Марганецькій школі №7 – понад 70-т. Заклад має дві будівлі, з’єднані переходом. «Новішу» звели майже півстоліття тому. Проблеми накопичувалися десятиліттями. Продірявилася покрівля, розсипалися вікна. Сумну картину доповнював сірий застарілий фасад. Головне – у школі було холодно. Не допомагала навіть сучасна пілетна котельня. Учні згадують, що через застарілу систему опалення тепло не доходило до деяких класів.

Капітальний ремонт закладу розпочали наприкінці червня. Зараз підрядники демонтують стару покрівлю і вже роблять нові перекриття. Одночасно утеплюють фасад.

«Вперше маємо такий великий капремонт. Дуже раді, адже заклад давно потребував осучаснення. Вдячні за цю реконструкцію голові Дніпропетровської облдержадміністрації, – сказала директор закладу Оксана Кузуб. – Чекаємо тепер на нову школу із нетерпінням».

У розпалі – демонтаж приміщення всередині. Ремонтники міняють електропроводку – стара не витримувала сучасного навантаження.

Згодом замінять усі комунікації. В оновлені класи завезуть сучасне навчальне обладнання і меблі. А ще – облаштують ресурсну кімнату і медіатеку для особливих дітей. Таких учнів зараз троє.

«Дуже сподіваюся, що матимемо гарну школу. Уявляю, якою яскравою і привабливою вона буде, наче у казці», – розповіла учениця Олена Манілова.

«Низький уклін всім за таку колосальну роботу, – поділилася мати учня Юлія Тарасу. – Я щаслива, що моя дитина навчатиметься в оновленій гарній школі».

Після реконструкції школярі нарешті матимуть власний стадіон. Його зведуть на місці пустиря – поруч із будівлею закладу. Зараз уроки фізкультури у теплий час проходять на міському стадіоні – учням із учителем доводиться діставатися туди маршруткою.

На новому стадіоні облаштують футбольне поле, майданчик для баскетболу та волейболу. Зроблять бігові доріжки, столи для настільного тенісу. Все – із професійним штучним покриттям. Установлять і глядацькі трибуни.

«Планую займатися спортом. Подобається волейбол. Тож радий, що в нас буде власний стадіон», – сказав учень Сергій Попов.

Осучаснять територію закладу. Буде тротуарна плитка та новий асфальт. Зроблять і огорожу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...