App Store Google Play

Депутат збудує басейн з елітною німецькою плиткою в передмісті Дніпра за 104 мільйони

14.08.2018 09:20
Депутат збудує басейн з елітною німецькою плиткою в передмісті Дніпра за 104 мільйони

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА 6 серпня за результатами тендеру замовив ПрАТ «Аграрно-виробниче підприємство «Содружество» будівництво спортивно-оздоровчого комплексу в селищі Слобожанське (Ювілейне) Дніпровського району за 104,45 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші. 

До кінця 2019 року по вулиці Спортивна, 4 збудують плавальний басейн, влаштують інженерні мережі та під’їзні дороги, благоустроять та озеленять територію.

За підсумковою відомістю ресурсів, гарячекатана арматурна сталь дещо дорожча за інші тендери – 21-25 тис грн./т (тут і далі тендерні ціни вказано без ПДВ і доставки).

Плити Ceramaguard Fine Fissured Board Armstrong 600х600х15 мм коштують 1 201 грн./кв. м. В інтернет-магазинах Києва їх можна знайти в продажу по 269-299 грн./шт. залежно від обсягу закупівлі, або 748-832 грн./кв. м, що в середньому на третину дешевше.

Вибірково перевірені ціни асфальтобетону, щебеню, бетону і піску відповідають ринку.

Елітна керамічна плитка від «Agrob Buchtal» (Німеччина) Chroma Pool коштує 794-1 323 грн./кв. м, а Rovere – 925 грн./кв. м. У відкритих джерелах немає цін такої плитки.

На заробітну плату піде 5,51 млн грн., тобто 5% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 2% – 2,18 млн грн. Ціна угоди на 6% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 110,79 млн грн.

Акції «АВП «Содружество» належать навпіл Ірині Володимирівні та Денису Володимировичу Кононовим. Гендиректором є Володимир Кононов.

Денис Кононов разом із Тетяною Олексіївною Кононовою є позапартійними депутатами селищної ради Слобожанського. У 2010 році обоє пройшли туди від Партії регіонів.

Сім’я Кононових прописана за однією адресою у Дніпрі.

Усього з 2008 року фірма виграла тендерів на 605,99 млн грн. Зокрема у 2016 році вона отримала на цей же спортивно-оздоровчий комплекс у Слобожанському 35,74 млн грн.

Фірму «BAK stavební společnost, A.S.» (Чехія) з нижчою на 1 тис грн. ціною відхилили, бо вона не надала додатки до аналогічних договорів, розрахунки загальновиробничих витрат, дані про освіту працівників та технічний стан і строк експлуатації техніки.

Дорожчим конкурентом було ТОВ «Інтерпен-Д» із Дніпровщини, що належить одеситу Борису Ключникову і Тамарі Маловій. Ключніков також є співвласником ТОВ «АВС Кемікалс Індастрі»,ТОВ «Містраль-Юг» і ТОВ «Технопарк Хемо-Поль» з Андрієм Клішейком, Петром Няговим та гендиректором Аркадієм Губерником. Останній є депутатом Одеської облради від «Блоку Петра Порошенка» (раніше – Партія регіонів).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...